חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
  1. חלמיש >
  2. חדרי אמבטיה >
  3. מקלחונים

מקלחונים

מקלחון לאמבטיה הפך לעוד דרך לשפר ולשדרג את חדר הרחצה הביתי ולהפוך אותו לספא ביתי. בחלמיש תוכלו להתרשם מתצוגה של מקלחונים לאמבטיה, שמעוצבים ומיוצרים על פי התקנים הטכנולוגים המתקדמים ביותר, תחשפו למגוון אפשרויות והמודלים ולמגוון גדלים ולאופני הנחה שיובילו ליצירת חדר רחצה מושלם.

"המקלחונים שלנו מבוססים על זכוכית ופרזולי ניקל. באתר תוכלו להתרשם ממספר דגמים, אולם בכדי לקבל הצעת מחיר, יש להגיע לאולם התצוגה עם מידות מדויקות של חדר הרחצה.
בשנים האחרונות, עולם המקלחונים נמצא במגמת עלייה, מדובר בפריט מסוגנן ופרקטי, גם בגלל העיצוב הקלאסי שהוא מקנה וגם החיסכון שהמקלחון מאפשר בחלל חדר הרחצה. מקלחון הרחצה, גם מספק מקלחות זריזות וחיסכון גדול במים. ישנם כמה מקלחונים מובילים בעיצובם כמו מקלחונים מעוגלים, פינתיים, חזיתיים ועוד. הכול בהתאם לתנאי החלל הנתון ולדרישות.
מקלחונים פינתיים הם מקלחונים שבנויים במיוחד בפינה של החדר חלקו של המקלחון מעוגל, וחלקו צמוד לקיר. מפאת קירות החדר שתוחמים את המקלחון.
מקלחונים חזיתיים מיועדים בעיקר לחדר רחצה בעל שטח גדול ורחב
מקלחונים לאמבטיה מחירים: בעבר מקלחונים היו ידועים כמוצר יקר, מראה של המקלחון האלגנטי עם חומרי הגלם האיכותיים והזכוכית העמידה והמעוטרת, יצרו רושם שמדובר במוצר יקר שרק אדם אמיד יכול לרכוש אותו. אך היום מחיר מקלחון הוא לא מחיר כל כך יקר ולעיתים הוא יותר זול או באותו טווח המחיר של שיפוץ אמבטיה או חדר אמבטיה. ההיצע הוא גדול וניתן למצוא מגוון של מקלחונים במחירים שונים. המחירים נמדדים לפי גודל, הזמנה מיוחדת לפי טעם אישי, תוספות, שדרוג כלשהו ועוד. "

מקלחון חזית  221
מקלחון אמבטיה 117