חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
  1. חלמיש >
  2. חדרי אמבטיה >
  3. ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה

כאן תוכלו להתרשם ולבחור מהמגוון גדול והייחודי של ארונות אמבטיה וארונות מקלחת, מעוצבים בסגנות שונים: מודרני נקי, קלאסי, כפרי ועוד שיישתלבו היטב עם כל קרמיקה שתבחרו.

ארון אמבטיה הוא אחד הפריטים הדומיננטיים בחדר הרחצה ועיצובו הוא נגזרת של סגנון העיצוב אותו בחרתם לביתכם. בחלמיש מבחר גדול של ארונות לחדרי אמבטיה; ארון תלוי, ארונות מקלחת, ארונות אמבט ועוד. ארונות הרחצה בחלמיש מעוצבים בסגנון מודרני נקי קוים, מרחפים מעל הרצפה ומשתלבים היטב עם כל קרמיקה לאמבטיה שתבחרו.
בעת בחירת ארון לחדר אמבטיה חדש או בשלבי שיפוץ צריך לוודא מספר דברים מהותיים. ראשית, ארון מקלחת או כל ארונית לאמבטיה אמורים למלא שלל פונקציות משמעותיות ולשרת את כל מי גר בבית באופן הכי אופטימאלי. הארונות, מוכרחים להיות פרקטיים במיוחד, לכלול כמה וכמה תאים ומגירות שיכילו מוצרי היגיינה, מגבות, תכשירי ניקיון, קרמים, בשמים ועוד. בנוסף, חשוב לוודא שהחומר ממנו עשוי ארון האמבט יהיה קל לניקוי ועשוי מחומרים איכותיים שמגנים מפני עובש ולחות. (אלומיניום, פולימר, עץ שהוא בציפוי עמיד לרטיבות, קוריאן וכו'.)
לחדר האמבטיה אנחנו נכנסים בסוף יום או בתחילת יום, לכן כדאי שגם ארונות האמבטיה יקנו את התחושה המרגיעה והמפנקת. חדר האמבטיה נחשב לחדר שמשדר טוהר וניקיון, לכן נרצה שגם הארונית או הארון שנבחר יעניקו את תחושה מראה נקי ואסתטי; העיצוב אמור להיות נקי ומדויק. רצוי גם שארון האמבטיה יכיל תאים או מגרות רבות, על מנת שלא נאלץ להשאיר אביזרים בחוץ ושתוענק תחושה מינימליסטית ונקייה. גם בבחירת

עיצובו של ארון אמבטיה הוא נגזרת של סגנון העיצוב אותו בחרתם לביתכם. בחלמיש תוכלו להתרשם ממבחר גדול של ארונות אמבטיה מיובאים. חלק מהארונות בתצוגה שלנו משמשים בסיס להתאמת כיורים ומשטחים, וחלק אחר מעוצב ומיוצר מראש כיחידה אינטגרלית, שכוללת ארון, משטח וכיור שמוטמע בו.
ארונות הרחצה שלנו מעוצבים בסגנון מודרני נקי קוים, הם מרחפים מעל הרצפה וצבועים בצביעה אפוקסית מבריקה. לא פחות חשוב – הארונות שלנו עשויים מחומרים שעמידים בפני התנאים השורים בחדר הרחצה, ובראשם לחות וחום.

דגם MR20-9. מראה מגדילה מהקיר פי 3 
צבע שחור
ארון 6876-3. ארון 2 מגירות ירקרק + כיור אבן מלאכותית. 
גודל: 45*80 
גובה: 55 
כיור לבן: B6876-1 
כיור שחור B6876-9
 ארונות אמבטיה לאחסון  6080. ארון עץ טבעי ללא כיור. 
גודל: 79*45 
גובה: 30 
כיור לנ"ל: דגם L6080