חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
  1. חלמיש >
  2. חדרי אמבטיה >
  3. אריחים לאמבטיה ולמקלחת

אריחי קרמיקה לאמבטיה ולחדרי האמבט

מגוון של ריצוף ואריחי קרמיקה לאמבטיה בצבעים גוונים וסגנונות שונים. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת ועולם העיצוב מתרחב, גם אריחים לאמבטיה הפכו לאלמנט מרכזי בעיצוב הבית ובכל מקום שמאכלס אנשים.


ברוך הבא לעולם האריחים של חלמיש
היום עיצוב אריחי קרמיקה לאמבטיה או חיפוי לאמבטיה נחשב לטרנד אופנתי שמגיע להרבה בתים ומשרה תחושה של חמה של בית. אריחים וריצוף קרמיקה מספקים לכל חדר רחצה מראה מעוצב ומזמין.
אצלנו בחלמיש תמצאו אינספור אפשרויות עיצוביות בקרמיקה לאמבטיה, שיכולות להתאים לסגנונות רבים. יש כאן אריחים בצבעים מגוונים, אריחים עם הדפס או עיטור וחריטות, ניתן גם להוסיף תבליטים ועוד. אפשר למצוא כלים סניטריים מקוריים ואריחים מיוחדים שמעניקים הרבה אופי וסגנון, ובזכותם אפשר ליצור מראה מודרני או קליל, מלכותי או כפרי ועוד.
בחלמיש אפשר גם להזמין ולייצר אריחים מיוחדים שיש עליהם צורות או ציורים בצבעים שונים, ניתן להמשיך את הקו העיצובי של הבית גם בחדר רחצה ולהתאים את האריחים לסגנון והצבעים השולטים בבית. חדר הרחצה והשירותים הם מקומות שיש בהם מים ולחות רבה, היתרונות הרבים של אריחי חלמיש הם; העמידות בפני מים, הניקיון התמידי שהאריחים מספקים ואיכות המוצרים שלנו. המבחר בחלמיש הוא גדול, השירות הוא אישי ואדיב, יש אחראיות על כל מוצר וזאת הסיבה שלקוחתנו הרבים חוזרים כל פעם להתרשם ולרכוש מוצר חדש.

ריצוף שחור-לבן. דגם 20010 20*20 לבן R10 
דגם 20019 20*20 שחור R10
פורצלן דק. סדרת Marble large לאריחים נוספים
פורצלן דק. סדרת פירנצה לאריחים נוספים
חדר אמבטיה בחיפוי עתיק. לתמנות נוספות
חדר אמבטיה עם חיפוי דמוי פסיפס. לתמונות נוספות
אריחי תחרה. לתמונות נוספות
חיפוי קירות עתיק. לתמונות נוספות
ריצוף מטאלי
עיצוב: טאניה פאסין