חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
  1. חלמיש >
  2. הקולקציה הדקה >
  3. פורצלן דק 5.5 מ

פורצלן דק 5.5 מ

חברת חלמיש מציעה שורה של אריחי שיש פורצלן מרהיבים ודקים במיוחד.

אלו אריחים דקים להדבקה שמיובאים מהיצרנית Laminam האיטלקית. אתם מוזמנים להתרשם מאריח פורצלן דק 5.5 מ"מ, אריח שנחשב לאחד האריחים המרשמים שקיימים היום, מדובר באריח שמעניק הרבה גלאם וכבוד לכל חלל.
אריח שיש דק דמוי עץ הוא בחירה מושלמת עבור כל חלל בבית וגם במקומות ציבוריים. יתרונותיו של אריח פורצלן דק 6.5 מ"מ הם: אריח גרניט דק פורצלן מחיר שנחשב לסביר, משקלו קל במיוחד, עמיד בפני תנאים קשים, קל לניקוי ותחזוקה, אך יתרונם הבולט של אריחים אלה נעוצים בעובי שלהם, שכן, אריחים דקים מאפשרים ריצוף ללא שבירת קירות, ניסור דלתות או צורך בהוצאה של ריצוף ישן.
בחברת חלמיש תוכלו למצוא עוד אריחים של פורצלן, שמתאימים גם לריצוף דמוי דק לגינה, תוכלו למצוא אריחים מחומרים אחרים ובגוונים רבים. חברת חלמיש מציעה גם מוצרים כמו כיורים, ברזים, מקלחונים ואמבטיות ועוד.

אתם מוזמנים להגיע לאולם התצוגה של חלמיש ולהתרשם ממגוון אריחים ומוצרים נוספים. הנציגים של החברה ישמחו לסייע לכם בכל התלבטות ולתת מענה בכל נושא. חברת חלמיש שמה לה למטרה לייצר ולייבא מוצרים באיכות חומרים וגימור מושלמת, בלי להזניח לרגע ת העיצוב החדשני ולהיות מעודכנת תמיד לגבי כל חידוש בעולם העיצוב.

דגם 1001362. קלקטה מבריק. 
אריח דק 5.5 מ"מ. 
גודל: 300*100.
דגם 1001371. דמוי אבן גרפיט מט. 
אריח דק 5.5 מ"מ. 
גודל: 300*100. 
בהזמנה מיוחדת - 6 שבועות
אולם תצוגה דק
אולם תצוגה דק
אולם תצוגה דק
אולם תצוגה דק
ארון מפורצלן דק
מבט כולל
מקלחון פורצלן דק