חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
ריצוף

הצורות, הגדלים והצבעים בואו לגלות עולם חדש של אריחי קרמיקה


הבית הוא המקום להרגיש בו בנח, המקום שאמור לאפשר ביטוי עצמי, להשרות נינוחות ובטחון - במיוחד בחדרים בהם מבלים זמן ניכר מהחיים כגון מטבחים. עיצוב מטבחים מושפע מאד מבחירת הצבעים, הצורות והדפוסים של האלמנטים השונים במטבח, ובמיוחד של אריחי הקרמיקה אשר מגינים על הקירות ומאפשרים ניקוי יסודי וקל לאחר חשיפה להתזות וחומרים מלכלכים אחרים מחד ומנגד מאפשרים יצירת חלל מעוצב וייחודי, כזה המביע בדיוק את אופים ורצונותיהם של המתגוררים בבית.

שילוב אלמנטים עיצוביים באמצעות אריחי קרמיקה בצורות ייחודיות

בין אם אתם מחפשים לוק כפרי או סגנון עיצובי מודרני וייחודי, אחת האפשרויות המלהיבות היא שילוב אלמנטים עיצוביים המושגים על ידי בחירה באריחי קרמיקה ייחודיים. את אריחי הקרמיקה המרובעים ניתן למצוא במרבית הבתים. בתים מעוצבים כוללים גם צורות נוספות של אריחי קרמיקה למטבח, לדוגמה צורות מלבניות צרות אשר ניתן לרצף בכיוונים שונים להשגת אווירה שונה: אריחים מלבניים מרוצפים לרוחב, לאורך ואפילו באלכסון ישרו אווירה שונה מאד אחד מהשני, גם כאשר משתמשים באותם אריחים בדיוק. טרנד נוסף שסוחף את עולם העיצוב הם אריחי קרמיקה משושים אשר מאפשרים עיצוב א-סימטרי מרתק, תוך שילוב אינסופי בין הגוונים, הצבעים והטקסטורות השונות. הטרנד של אריחי קרמיקה משושים היה מקובל בשנות העשרים של המאה הקודמת אולם הוא חזר בשנים האחרונות בגדול בזכות שבירת הקווים הלינאריים המאפיינים את מרבית העיצוב המודרני.

אריחי קרמיקה בכל הגדלים

גודל אריחי הקרמיקה המקובל גם הוא השתנה עם השנים. מאריחים בגדלים של 20 X 20 שעברו ל 30 X 30 ו- 40 X 40 היום החיפוי המקובל הוא באמצעות אריחים גדולים, מטר על מטר ואף יותר. ריצוף באמצעות אריחים גדולים יוצר משטח אלגנטי, נקי ויוקרתי אשר מועד פחות לחלחול מים בגלל מיעוט המרווחים שבין האריחים. אם אריחי קרמיקה גדולים הופכים מקובלים יותר ויותר, גם הטרנד ההפוך קיים – ריצוף באמצעות אריחי קרמיקה קטנטנים ויצירת פסיפס מרהיב וייחודי בשילוב מגוון הצבעים הרב הקיים.

אהבתם? צרו קשר:

אריחי קרמיקה בכל הצבעים

אריחי קרמיקה מגיעים במגוון רחב של צבעים ודפוסים – החל מגוונים אחידים וכל בדפוסים מורכבים, לדוגמה כאלו המדמים חומרים טבעיים כשיש או כעץ, דפוסים מודרניים חדשניים המאפשרים אשליה תלת ממדית מורכבת או דפוסים וציורים אחרים. ניתן לשלב אריחים מצוירים על מנת להקנות מראה עתיק לחדר או למטבח או לבחור בכל ציור לקבלת מאה ייחודי ומיוחד.

בין הטרנדים הבולטים כיום בעולם הקרמיקה:

אריחי קרמיקה מדוקקים - מדובר באריחי דקים במיוחד, שניתן להדביקם על אריחים קיימים, וזאת על מנת לקבל מראה עיצובי אחיד וייחודי. אריחי הקרמיקה המדוקקים מבוקשים מאוד בחדרי האמבטיה והמטבחים. אריחי קרמיקה דמוי בטון - אריחים דמויי משמשים גם בחיפוי רצפות ואף כחיפוי קירות הבית למראה עוצמתי וייחודי - בייחוד לחיפוי קיר מרכזי בחדר השינה או הסלון. אריחי קרמיקה באפקט תלת מימד (D 3) - אריחי קרמיקה המיוצרים בשיטות חדשות, המצטיינים באפקט ויז'ואלי ייחודי באמצעות משחקי אור וצל או של צורות גיאומטריות. לסיכום, את אריחי הקרמיקה המעוצבים ניתן לשלב בכל חדר, הן כריצוף על הרצפה והן כחיפוי על הקירות. כמובן, שאריחי הקרמיקה יתאימו במיוחד לחדרי האמבטיה, השירותים והמטבח, בעיקר תודות לפונקציונליות שלהם וליכולות שלהם לבודד את הקירות והרצפות כך שהם לא ייחשפו לרטיבות, כתמים, טמפרטורות קיצוניות ועוד.. רוצים לראות מקרוב עולם חדש אריחי קרמיקה? היכנסו לאחד מסניפי חלמיש הקרובים אליכם, ובואו לראות מקרוב מגוון עצום של דגמים, טקסטורות וצבעים שעולים על כל דימיון.


אהבתם? צרו קשר: