חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
חדרי אמבטיה

חולמים לחדש את חדר האמבטיה? קבלו את המדריך המלא


חדר האמבטיה הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית. בחדר זה אנו מבקרים כבר בבוקר, ולרוב גם בסופו של יום ארוך. בשל העובדה שחדר האמבטיה הוא חדר שאנו פוקדים לעיתים תכופות, עליו להיות נעים ומזמין וכמובן מודרני, עניין אשר לרוב ניתן יהיה להשיג באמצעות חידוש חדר האמבטיה. לפניכם כמה טיפים חשובים שיאפשרו לכם לחדש את חדר האמבטיה בקלות ובהוצאה כספית נמוכה.

חיפוי קיר: לא רק לצרכים אסתטיים

חיפויי קיר הם דרך נפלאה לשדרוג ואף לחידוש חדר האמבטיה. את החיפויים ניתן לרכוש בשלל עיצובים, גדלים וצבעים, וכך למעשה להפוך את החדר להומוגני יותר ולהקפיץ משמעותית את העיצוב שלו. פרט לעניין האסתטי, לחיפויי קיר יש גם יתרון פרקטי במיוחד לחדר האמבטיה: הם מסייעים להגן על הקירות מפני לחות ורטיבות, שעלולות להוביל בתורן לבעיות של טחב ועובש. חשוב לדעת כי עובש הוא לא רק מפגע אסתטי, אלא גם כזה שיכול לסכן את בריאות השוהים בחדר באופן משמעותי, שכן נבגי העובש נישאים באוויר, נכנסים לדרכי הנשימה, מתיישבים בהן וגורמים לשלל בעיות – החל מאלרגיות ועד למחלות קשות, ובייחוד בקרב אנשים בעלי מערכת חיסונית מוחלשת.

אריחי קרמיקה - הבחירה המבוקשת בחדרי האמבטיה

אריחי קרמיקה הפכו לפופולאריים ומבוקשים בזכות החוזק שלהם, רמת הספיגה הנמוכה של הקרמיקה והעמידות הגבוהה בפני רטיבות, העמידות נגד חומציות (לצורכי ניקוי למשל), ומאחר והקרמיקה אינה סופגת מים, אין בעיה לשטוף אותה והיא לא מצריכה תחזוקה מיוחדת.

אהבתם? צרו קשר:

קרמיקה לאמבטיה: שימוש בחומרים איכותיים

פרט לחיפוי קיר, חידוש חדר האמבטיה יכול גם להתבצע באמצעות החלפת ריצוף הקרמיקה בחדר, בדגש על שימוש בקרמיקה איכותית. בעת רכישת קרמיקה לטובת חידוש חדר האמבטיה, רצוי לרכוש אריחי קרמיקה מסוג גרניט פורצלן, שכן אריחים אלה ידועים היטב בחוזק ובחסינות שלהם. בדומה לאריחים שמותקנים על הקירות, גם האריחים שבהם עושים שימוש ברצפת חדר האמבטיה יכולים להגיע במגוון של גדלים, צבעים, סגנונות ועיצובים. מומלץ לרכוש אריחי קרמיקה לאמבטיה שמתכתבים עם חיפוי הקיר ועם שאר האלמנטים שבחדר, כמו למשל הריהוט שנמצא בו.

צביעת הקירות

טיפ נוסף שבאמצעותו תוכלו ליהנות מחידוש חדר האמבטיה בעלות נמוכה, הוא צביעת הקירות שבחדר – בדגש על צבע דוחה עובש, שיאפשר לכם לשמור על חדר אמבטיה נקי מגורמים מזהמים על אף הלחות והרטיבות שמאפיינות אותו. בדומה לקרמיקה, גם את צבע הקירות רצוי להתאים לשאר האלמנטים שבחדר, על מנת ליהנות ממראה הומוגני ומלוטש.

הקפידו על בטיחות

בחירת ריצוף קרמיקה נגד החלקה (אנטי סליפ) הוא אחד הקריטריונים החשובים ביותר בזמן שיפוץ חדר האמבטיה.. זכרו, כאשר מדובר בשילוב של אנשים הולכים, וריצוף שעלול להיות רטוב – חשוב במיוחד לבחור בריצוף ייחודי המיועד למנוע החלקה. לשמחתנו כיום ניתן ליהנות מריצוף קרמיקה אנטי סליפ המשלב את היופי, היוקרה והאווירה עם בטיחות שהיא חיונית במיוחד בבתים בהם יש ילדים קטנים או אנשים מבוגרים.

אל תתפשרו על הכלים הסניטריים

פח, מתלה לנייר הטואלט אסלות, מתלה מגבות, דיספנסר לסבון או למברשות השיניים, הפכו כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מעיצוב האמבטיות של היום. למעשה, אביזרים אלה הם התוספת שעושה את השינוי, מהדקת ומשפרת את המראה של לחדרי האמבטיה. בעזרת אביזרים אלה ניתן להפוך כל חדר לחלל מטופח עם שיק וסגנון ואמירה עיצובית ייחודית- אז אל תוותרו עליהם בזמן חידוש האמבטיה. רוצים לקבל עוד רעיונות לחידוש חדר האמבטיה? היכנסו לסניפי חלמיש, ובואו לראות מקרוב מגוון עצום של חיפוי קרמיקה, ריצופים, ארונות אמבטיה וכלים סניטריים לאמבטיה.


אהבתם? צרו קשר: