חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
חדרי אמבטיה

חדרי אמבטיה מעוצבים - שלושה טיפים שחשוב לדעת


במדינה חמה כמו שלנו, חדר האמבטיה שלנו יכול להיות אחראי על מצב הרוח שלנו; פתיחת יום בחדר אמבטיה עמוס ולא נוח, או סגירת היום בחדר אמבטיה משמים ולא מזמין, יכולות בהחלט לשנות את חווית הרחצה שלנו לרעה. בשל כך, לא חשובים רק השמפו, המרכך או המגבת, אלא גם עיצוב חדר האמבטיה שיהיה מחד פונקציונלי, ומנגד מרגיע ומזמין. הנה שלושה טיפים ליצירת חדרי אמבטיה מעוצבים שסייעו לכם לשדרג
את חדר האמבטיה שלכם בקלות.

טיפ מס' 1 – בחרו נושא לעיצוב

בואו נתחיל בחדשות הטובות, יש כיום לא מעט אלמנטים טרנדיים בעולם חדרי האמבטיה. אך שימו לב, שילוב לא נכון או מוגזם של כל הטרנדים הללו יכול ליצור בדיוק את ההפך. בחדר האמבטיה מומלץ לבחור בצבעים בהירים ונקיים, במיוחד אם החלל קטן, מה שיעניק לחלל מראה יוקרתי מחד אך נעים ומזמין מנגד. גווני שמנת או גווני אפור, בשילוב עץ יכולים לעבוד מצוין. אל סכמת הצבעים הללו תוכלו לצרף בשמחה אריחי אמבטיה שיוסיפו עניין בצבעים, בדוגמה המודפסת עליהם, או בטקסטורה שלהם. חשוב לזכור גם את ההיבט הפונקציונלי בעיצוב, וכך למשל, אם תבחרו להחליף אריחי רצפה, מעבר לעיצוב שבחרתם, זכרו לבחור אריחים מעט מחוספסים בעלי מרקם מונע החלקה (אנטי סליפ).ריצוף שכזה דואג שהמשטח העליון של האריחים יחזיק את הרגל היטב וימנע החלקות.

אהבתם? צרו קשר:

טיפ מס' 2 – אל תפחדו לשלב צמחיה וכלים סניטריים

אולי שילוב צמחיה בחדר האמבטיה לא היה האינסטינקט הראשוני שלכם, אך למעשה יש לכך כמה יתרונות, מעבר להיבט העיצובי. צמחים אוהבי לחות פורחי בחדר האמבטיה משום שמדובר בחדר לח במיוחד, ולכן אפילו אלו מכם שנוטים לחסל צמחים בקלות יצליחו לשמור עליהם משגשגים. בנוסף, ידוע כי לצמחיה יש השפעה מרגיעה על הנפש, וכמובן – הם מוסיפים יופי וחן לכל חלל. אז איך מבצעים זאת בפועל? בחרו צמחים כמו סנסיווריה, שעוונית ושרך בוסטון שיתאימו מאוד לחדרי אמבטיה מעוצבים. זכרו שלא להשאיר צמח לגדול לבד ומומלץ לצמד צמחים בזוגות, לפחות. לבסוף, חשוב כמובן לבחון את כמות האור הטבעי הנכנס לחלל כדי להתאים אותו לצמח המבוקש. את הסנסיווריה למשל, אפשר לשכוח כמעט לחלוטין, משום שהוא לא זקוק לאור או להשקיה מרובה. ומה לגבי כלים סניטריים כגון פח, מתלה לנייר הטואלט אסלות, מתלה מגבות, דיספנסר לסבון או למברשות השיניים? היום יש להם מקום של כבוד בעיצוב חדרי האמבטיה. למעשה, אביזרים אלה הם התוספת שעושה את השינוי, מהדקת ומשפרת אץ המראה של לחדרי האמבטיה. בעזרת אביזרים אלה ניתן להפוך כל חדר לחלל מטופח עם שיק וסגנון ואמירה עיצובית ייחודית. יתרה מכך, אביזרים אלה מהווים את החוט המקשר בין כל הפריטים והאלמנטים שנמצאים בחלל האמבטיה- ולכן הבחירה בהם חייבת להיות מדויקת.

טיפ מס' 3 – חלוקה נכונה

חדרי אמבטיה מעוצבים הם חדרי אמבטיה מסודרים וזהו כנראה הכלל החשוב ביותר בתוכן זה. כשהשמפו יושב מעל הנרות, ולידו מגבת, נוזל כביסה וגיגית – כל הצמחייה שבעולם לא תעזור. חלקו את חדר האמבטיה שלכם לאזורים והעזרו בריהוט משלים. בארונית קטנה הניחו את כל דברי הרחצה, בארונית נפרדת הניחו את כל דברי הכביסה, צרו אזור נפרד לחומרי הניקוי והקפידו לשמור על הסדר באזורים הללו למראה מסודר ונקי. רוצים לקבל השראה לחדרי האמבטיה במקום אחד? היכנסו לאחד מסניפי חלמיש ובואו לראות מקרוב אריחי קרמיקה, ריצופי קרמיקה, אביזרים סניטריים ומגוון רעיונות לעיצוב טרנדי בחדר האמבטיה שלכם.


אהבתם? צרו קשר: