חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
חדרי אמבטיה

כלים סניטרים לחדר האמבטיה עיצובים חדשים וטרנדים לשנת 2022ברוכים הבאים למלכה החדשה של הבית - האמבטיה. אם עד לא מזמן חדרי האמבטיה בבתים בישראל היו מאוד פונקציונליים ואף משעממים, הרי שבשנים האחרונות חל מהפך עצום בחדרי האמבטיה. מהפך זה לא פסח גם על הכלים הסניטריים ששימשו בעבר כאביזרים פרקטיים שכל אדם צריך - ותו לא. בשנים האחרונות כלים סניטרים (כגון: אסלות, מתלה מגבות, דיספנסר לסבון או למברשות השיניים ) הפכו להיות אביזרים עיצוביים לכל דבר. למעשה, כיום ניצבים בפנינו שפע אפשרויות בחירה של כלים סניטריים, ולא פעם הבחירה מבלבלת ולא פשוטה. אז מה חדש בעולם הכלים הסניטריים לשנת 2022? הכל בכתבה הבאה.


ראשית, בואו נבין מה חשיבותם של הכלים הסניטריים האמבטיות בישראל?

מי מאיתנו לא ביקר בחדר אמבטיה יוקרתי בבית מלון או בספא מפנק, ופינטז על חדר כזה גם בביתו. החדשות הטובות: כיום ישראלים רבים מגשימים את חלומם והופכים את חדרי האמבטיה שלהם לחדרי בוטיק - ואין ספק שלכלים הסניטריים יש מקום של כבוד בעיצוב חדרי האמבטיה. למעשה, אביזרים אלה הם התוספת שעושה את השינוי, מהדקת ומשפרת אץ המראה של לחדרי האמבטיה. בעזרת אביזרים אלה ניתן להפוך כל חדר לחלל מטופח עם שיק וסגנון ואמירה עיצובית ייחודית. יתרה מכך, אביזרים אלה מהווים את החוט המקשר בין כל הפריטים והאלמנטים שנמצאים בחלל האמבטיה- ולכן הבחירה בהם חייבת להיות מדויקת.

אהבתם? צרו קשר:

מה חדש בעולם הצבעים?

נדמה כי עד לפני כמה שנים, עולם הכלים הסניטריים היה מורכב משני צבעים – לבן וכסף. האסלות והכיורים לבנים, הברזים מוכספים ושם זה מסתיים. בשנים האחרונות והשנה במיוחד, אנו רואים שילוב צבעים חדשים שחוגג בחדרי האמבטיה. בכל הנוגע לברזים, נראה הרבה ברזים שחורים בגימור מט בחדרי אמבטיה (וגם במטבחים) והרבה ברזים במראה וינטג' בצבעי זהב, עם שילובי פנינה או שיש בידיות. את הצבע השחור נראה הרבה גם בכיורים ואפילו באסלות, בחדרי אמבטיה שבוחרים במראה מונוכרומטי מודרני מאד. בנוסף, אביזרים לחדר הרחצה כגון מדפים, מברשות אסלה, דיספנסרים, מעמדים לסבון, מברשות שיניים וכוסות, ניתן כיום למצוא במגוון סגנונות עיצוביים, מודרניים או כפריים, ובצבעים חמים או קרים.

מה חדש בעולם הטקסטורות?

גם כאן אנו רואים פריצה ויציאה מהמסגרת ואפילו חזרה לטרנדים עיצוביים של עשרות שנים אחרונה, בקיצור: האמבטיות והכיורים העומדים חוזרים ובגדול. אמבטיה שקועה זה כבר ממש אאוט, ואמבטיות חשופות שעומדות במרכז החדר הן הטרנד העכשווי, וכמובן מומלץ גם בהן לזרוק צבע בגימורי זהב בברזים או ברגלי האמבטיה. גם הכיור העומד הוא הצעקה העכשווית והמודרנית והוא יוצר תחושה מאד פתוחה ומאווררת בחדר האמבטיה. גם בכיור כדאי לשלב צבע או חומר אחר – כגון רגלי ניקל או ברזל, שישלימו את המראה המודרני.

מה חדש בעולם הטכנולוגיה?

אם העיצוב הולך שנים אחורה במחוות למראה ווינטג', הרי שהטכנולוגיה עושה את ההפך ומתקדמת רק קדימה אל כלים סניטרים חכמים במיוחד. על ברזים ללא מגע בטח כבר שמעתם, וזו בחירה נהדרת והגיינית במיוחד לחדר האמבטיה, אך גם בתחום האסלות תוכלו לראות התקדמות מרשימה, עם אסלות חכמות המכילות רכיבים כמו בידה חכם, סגירה שקטה, הדחה אוטומטית, תאורת לילה, חימום מושב ללילות החורף הקרים ועוד מגוון אפשרויות חכמות שיהפכו את חדר האמבטיה שלכם למודרני ומפנק במיוחד, ממש כמו במלונות הכי יוקרתיים בעולם. רוצים לראות מה חדש בעולם הכלים הסניטריים? היכנסו לאחד מסניפי חלמיש ובואו לראות מקרוב מגוון פריטים משלימים לחדרי האמבטיה, המיוצרים ברמת איכות ללא פשרות תוך הקפדה על רמת החומרים, העיצוב והגימור.

אהבתם? צרו קשר: