חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
ריצוף

אריחי קרמיקה מעוצבים: לרענן ולחדש את הבית בדרך קלה ומשתלמת


ישראלים אוהבים את הבית שלהם, ולראייה יותר ויותר אנשים בארץ מעצבים את הדירות שלהם בשנים האחרונות. אז אם גם אתם מעוניינים להצטרף לטרנד (או שסתם מאסתם בעיצוב הבית שלכם) חשוב שתדעו: לא חייבים לגשת לשיפוץ ארוך ומורכב, הכרוך בלא מעט אי סדר ולכלוך, וגם בהוצאה כספית לא מבוטלת. היום ניתן לרענן את מראה הבית ולעצב אותו גם באמצעים פחות דרסטיים – כשהבולט שבהם הוא שימוש באריחי קרמיקה מעוצבים. אז מהם היתרונות של עיצוב בתים באמצעות אריחי קרמיקה, ואיך עושים את זה נכון? כל הפרטים בכתבה הבאה.

ראשית, בואו נבין מהם אריחי קרמיקה מעוצבים?

אריחי קרמיקה מעוצבים, כשמם כן הם: מדובר באריחי קרמיקה אשר מכילים טקסטורות, דוגמאות או צבעים מיוחדים. ממש מרחק אלפי שנות אור מהקרמיקות הלבנות שהכרנו בעבר. באמצעות אריחי הקרמיקה המעוצבים, ניתן לשדרג את מראה חללי הבית משמעותית, ולגרום להם להיראות מעוצבים ויפים במיוחד.

אהבתם? צרו קשר:

איך נשדרג את הבית באמצעות אריחי קרמיקה מעוצבים?

את אריחי הקרמיקה המעוצבים ניתן לשלב בכל חדר, הן כריצוף על הרצפה והן כחיפוי על הקירות. לרוב, חיפוי קרמיקה לקירות יתאים במיוחד לחדרי האמבטיה, השירותים והמטבח, בעיקר תודות לפונקציונליות שלו וליכולת שלו לבודד את הקירות כך שהם לא ייחשפו לרטיבות, כתמים, טמפרטורות קיצוניות ועוד. עם זאת, כדאי לדעת כי ניתן לשלב חיפוי קרמיקה גם בחדרים כמו הסלון, למטרות עיצוביות. כך או כך, בעת רכישת אריחי קרמיקה מעוצבים, רצוי להתאים אותם כמה שיותר לעיצוב הכללי של הבית. אם בחרתם באריחי קרמיקה בגוון מסוים באחד החדרים, למשל, רצוי ששאר אריחי הקרמיקה שבבית יתכתבו עם הגוון הזה. אין פירוש הדבר שיש לבחור באותם אריחי קרמיקה לכל חדרי הבית, אך רצוי שהסגנון הכללי יהיה כמה שיותר זהה, הן בצבעוניות והן בדוגמאות או בטקסטורות. הקפדה על הפרמטר הזה, תעניק לבית מראה הומוגני, נקי ו"מהודק" יותר.

אילו טרנדים עיצובים קיימים באריחי הקרמיקה ?

בתחום אריחי קרמיקה ניתן להבחין היום במספר מגמות עיצוביות בולטות המביאות איתם חידושים מרתקים לבית: שימוש באריחי קרמיקה מדוקקים- הכוונה לאריחי דקים במיוחד, שניתן להדביקם על אריחים קיימים לקבלת מראה עיצובי אחיד וייחודי. יתרונות אריחי הקרמיקה המדוקקים הופכים אותם למבוקשים מאוד בחדרי האמבטיה והמטבחים. אריחי קרמיקה דמוי בטון- השימוש באריחים דמויי בטון בא לידי ביטוי גם בחיפוי רצפות ואף כחיפוי קירות הבית, המעניק להם מראה עוצמתי וייחודי. אריחי קרמיקה דמויי בטון משמשים לא פעם לחיפוי קיר מרכזי בחדר השינה או הסלון. אריחי קרמיקה באפקט תלת מימד (D 3) - אריחי קרמיקה המיוצרים בשיטות חדשות, המצטיינים באפקט ויז'ואלי ייחודי באמצעות משחקי אור וצל או של צורות גיאומטריות.

אילו טרנדים קיימים בריצוף קרמיקה?

בתחום ריצוף הקרמיקה, ניתן להבחין היום במספר מגמות עיצוביות בולטות: 1.שימוש באריחים גדולים במיוחד המעצימים את חלל הבית ומקנים תחושה של בית מלון יוקרתי. 2.שימוש באריחי קרמיקה דמויי בטון ( הידועים גם בשם "בטון אדריכלי"): היוצרים מראה מודרני לצד מראה תעשייתי, הן בתוך הבית והן מחוץ לבית. 3.שימוש בטקסטורות מיוחדות: ריצוף דמויי שיש, ריצוף דמויי עץ או אריחים דמויי בריקים. רוצים לקבל רעיונות לעיצוב הבית באמצעות אריחי קרמיקה וריצוף קרמיקה? היכנסו לסניפי חלמיש, ובואו לראות מקרוב מגוון עצום של דגמים, טקסטורות וצבעים שעולים על כל דימיון.


אהבתם? צרו קשר: