חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
ריצוף

קר, מתקרר, נעים הכינו ביתכם לחורף: רעיונות לריצוף חמים ונעים


החורף כבר ממש בפתח, ואין כמו לעבור אותו בנעימים במרחב הביתי שלנו. זה לא סוד, שחשוב שנרגיש נעים במקום בו אנו מבלים את מרבית זמננו.

אחרי הכל, הסביבה שבה אנו נמצאים מעצבת את מי שאנחנו ואת העשייה שלנו- בין אם זה עם המשפחה, החברים או מכרים רחוקים, ואפילו אם זה רק עם עצמנו.
עכשיו רגע לפני שהחורף מגיע ובגדול, זה בדיוק הזמן לעשות בדק בית, לבחון את המרחב הביתי שבו אנו חיים (האם העיצוב של הבית חמים ונעים לנו, או שמה הוא קריר ומסוגר?) ולבצע שיפוצים ושדרוגים.
אז איך לקבל את החורף בבית? קבלו מבול של טיפים בתחום הריצוף לבית, שיהפכו את החורף הקרוב לחמים ונעים.

מתחילים מהקרקע כלפי מעלה

כלל יסוד בעיצוב הוא שהבסיס קובע את המשך הדרך. במקרה שלנו, הבסיס הוא ריצוף הבית, הקרקע שלנו.
הרבה מאיתנו נוטים לחשוב שהריצוף הוא רק חלק קטן מעיצוב הבית, אך אפשר להמשיל את ריצוף הבית לגבות הפנים שלנו, הן אומנם מהוות פרט קטן, אך פרט כזה שיכול לשנות את כל מבנה הפנים שלנו.
אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, כך אומרות השמועות ( והן כנראה נכונות).
באופן זהה, משפיעים אריחי הריצוף שבחרנו, על אף שלרוב לא נשים אליהם לב, על האווירה בבית כולו.

מאמצים סכמת צבעים חמה

הרבה מהבתים בישראל מצוידים בריצוף ישן שמלווה בתחושת סגירות וקרירות.
שדרוג הריצוף בעזרת קרמיקה, יכול לסייע לנו לשוות לבית תחושת חדשנות, אסתטיקה וחמימות שעוטפת אותנו גם בימי החורף הקרים.
ישנם מגוון סוגים של קרמיקה לבית; בין אם אנו בוחרים בעיצוב מודרני, עולם חדש ('היי-טק'), וגם לאלו ביננו שיש להם זיקה לבית סבא וסבתא ואוהבים את עולם הווינטג', ריצוף קרמיקה מאפשר לנו ליהנות ממגוון אפשרויות עיצוב וליהנות מריצוף עמיד חזק וקל לתחזוקה.
לרוב, אלו הבוחרים בעיצוב חמים יותר, יבחרו באריחים גדולים יחסית, המשווים לחלל מראה פתוח יותר, ובצבעים המגיעים מתוך סכמת צבעים חמים, כגון צבעי אדמה, אפור בעל תת-גוון חם, או שילוב של "שטיח" אריחים מצוירים בתוך הריצוף החלק.

אהבתם? צרו קשר:

מגוונים בחללים השונים

דרך נוספת להכניס חמימות ואינטימיות אל הבית, היא לבחור אריחי קרמיקה מגוונים לחללים השונים.
בחירה בריצוף שאינו אחיד לאורך הבית, יכולה לסייע לבית לספר סיפור ייחודי, בו לכל חדר בבית – פרק משלו.
חדר השינה- כאן תוכלו לבחור אריחי קרמיקה דמוי פרקט עץ שהינם עמידים וקלים לתחזוקה, ועל הדרך וליהנות מהאווירה נעימה ומתחושת החום שהם מעניקים לחלל החדר.
הסלון- כאן ניתן ליהנות מאריחי ענק בצבעים חמים המעניקים לחדר תחושה של גודל ומרחב. טרנד חם בעולם הריצוף הוא שימוש באריחי גרניט פורצלן גדולים ומדוקדקים ליצירת מראה נקי, מודרני וחמים.
חדרי ילדים – כאן ראוי לציין את אחד הטרנדים הבולטים כיום בחדרי הילדים - ריצוף באריחים עם שלל ציורים העמידים בפני נפילות ושריטות.
מטבח- ריצוף קרמיקה חזק ועמיד המתאים לסביבת עבודה רטובה, ומעניק שפע אפשרויות לעיצוב כגון: אריחים חלקים גדולים המשולבים בנגיעות של אריחים מצוירים.
שטחים חיצוניים- באזורים ציבוריים ואף במרפסות או גגות פרטיים המועדים להחלקה בעונת גשמים, חשוב לדאוג לריצוף נגד החלקה העלולה להתרחש בימים גשומים.
אחד הפתרונות הפופולאריים כיום הוא שימוש בריצוף גרניט פורצלן נגד החלקה, המגיע במגוון רחב של גדלים, צורות וסוגי גימור שונים.
רוצים לקבל השראה נוספת לריצוף הבית לימי החורף? היכנסו לסניפי חלמיש, ובואו לראות מקרוב מגוון עצום של דגמים וטקסטורות, שיאפשרו לכם ליהנות גם מעיצוב וגם בטיחות.


אהבתם? צרו קשר: