חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
ריצוף

האריחים שיכניסו לכם צבע לחיים


מי מאיתנו לא זוכר את התקופה בה כל חדרי האמבטיה והשירותים היו בצבע לבן? החדשות הטובות- התקופה הזו שייכת להיסטוריה, וכיום ניתן ליהנות מחדרי אמבטיה ושירותים צבעוניים.

אריחי גרניט פורצלן צבעוניים (Color Collection)
אין ספק כי בטרנד העיצובי החדש אריחי גרניט פורצלן הם אולי הפריטים המהותיים ביותר בקביעת האווירה והסגנון העיצובי. כיוון שניתן לעצב את האריחים בשלל צורות וגוונים. אריחי גרניט פורצלן מציעים מגוון רחב של אפשרויות עיצוב ושניתן להתאים לאווירה הרצויה בחדר. והצבע? הוא מוסיף עניין וחיוניות לכל ריצוף או חיפוי קירות, ובפרט בחדר האמבטיה.

שיטות צביעת אריחי גרניט פורצלן
כיום, מרבית אריחי גרניט פורצלן צבועים בשיטות טכנולוגיות מתקדמות ודיגיטליות. הדבר מאפשר להשיג מגוון רחב מאד של צבעים, דוגמאות והדפסים עם טקסטורות שונות. ניתן להשיג באמצעות אריחים צבעוניים לאמבטיה אפקט של חיפוי בעץ, בלבנים או אפילו בבד, להעניק תחושה של "אריחים של פעם", כאלו שהיו צבועים מלאכת יד, או ליצור דוגמה צבעונית מרכזית מאריחים הצבועים בצבעים שונים.

לא לשכוח לבדוק את מידת החספוס לריצוף חדרי האמבטיה
חדרי שירות הם חדרים בהם התעבורה מעטה יחסית ולכן ניתן ליישם בהם אריחים צבעוניים מזוגגים. למעשה, כאשר מסתכלים על חדר האמבט, האחד הדברים החשובים אליהם יש לשים לב הוא מידת חספוס האריחים בהם משתמשים בריצוף. דבר נוסף אליו כדאי לשים לב הוא קלות ניקוי האריחים המשמשים לחיפוי קירות החדר. זכרו בחדרים האלה נושא הרטיבות, הלחות והעובש הוא קריטי. בדיוק בשביל זה יש את האריחים המזוגגים, שהם קלים מאד לניקוי וציפוי הזכוכית מונע חדירות מים לחיפוי.

אהבתם? צרו קשר:


סגנונות עיצוביים שונים באמצעות שימוש בצבע
ישנם סגנונות עיצוביים שונים המשמשים לעיצוב חדרי אמבטיות. אריחי גרניט פורצלן יכולים לשרת את כל הסגנונות הללו. קחו לדוגמה אריחי גרניט פורצלן בגודל קטן מהם ניתן להרכיב מעין פסיפס שישמש לחיפוי קירות חדר האמבטיה. אם מחפשים דווקא מראה כפרי, אפשר לעצב את חדר האמבטיה באמצעות ריצוץ באריחי גרניט פורצלן המדמים עץ טבעי. עץ טבעי אינו חומר מתאים לריצוף בחדרי אמבטיה כיוון שהוא סופג מים וקשה לתחזוקה. אריחי גרניט פורצלן יכולים לשוות אווירה כפרית גם ללא החסרונות בריצוף עץ, עם אותו המראה.

לא רק צבע גם עמידות וחוזק

אריחי גרניט פורצלן הינם מוצר איכותי העמיד בפני מים ושחיקה לאורך שנים רבות. למעשה מדובר בחומר מתועש הנוצר בתהליך טכנולוגי ייחודי, המאפשר לריצוף להראות טבעי, אך עם זאת, הוא חזק, בניגוד לחומרים טבעיים, שמתבלים מהר, רגישים לשריטות ולמכות ונשחקים בקלות, הגרניט פורצלן עמיד וחזק, מה שמאפשר לריצוף להיראות בדיוק כמו ביום, שבו הוא הותקן בבית.

אריחי גרניט פורצלן צבעוניים המשמשים לריצוף חדרי אמבטיה מגיעים במגוון רחב מאד של גוונים וטקסטורות. אפשר להשתמש בצבע אחד או לשלב בין מספר צבעים להשיג אפקטים שונים. אפקט אחר ניתן להשיג על ידי ריצוף באריחי גרניט פורצלן המדמים שטיח, לדוגמה – סוג ריצוף נוסף שאינו מומלץ בחדרי אמבטיה. דוגמאות והדפסים מודרניים יקנו לחדר מראה עכשווי ושיקי, הדפסי דוגמאות עתיקות ישוו לחדר מראה ישן, עם טכנולוגיה חדשה.

קיימים בשוק גם דגמי אריחים צבעוניים לחדרי אמבטיה המונעים החלקה Anti Slip - שכבה נגד החלקה, הופכים אותו לאחד הריצופים המבוקשים במטבח ובחדרי האמבטיה.


אהבתם? צרו קשר: