חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
חדרי אמבטיה

העיצוב יוצא מהארון בחדרי האמבטיות


במדינה חמה כמו שלנו, חדרי האמבטיות נחשבים לפעילים ביותר. אנחנו נכנסים אליהם בתחילת היום וגם בסופו, ולכן חשוב שחדרי האמבטיות יעניקו לנו תחושה נעימה ומסודרת ככל הניתן. אחת הסוגיות החשובות בחדרי האמבטיה היא נושא הסדר והניקיון. אחרי הכל, לרוב מדובר בחדרים קטנים העמוסים באביזרים, משחות, קרמים, סבונים ומגבות. וכאן בדיוק נכנסים לתמונה ארונות האמבטיה.

ארונות האמבטיה אמורים לענות על שני צרכים עיקריים: עיצוב ופרקטיות. בתחום העיצובי הם מהווים נגזרת של הקו העיצובי שנבחר לחדר האמבטיה, והוא מתחיל בדרך כלל בבחירת החיפוי לקירות האמבטיה. למעשה, המגוון העצום של ארונות האמבטיה הקיימים כיום, מאפשר להתאים אותם לכל סגנון עיצובי שייבחר: מודרני, קלאסי או כפרי.

בתחום הפרקטי, ארונות האמבטיה אמורים למלא מגוון פונקציות ולשרת את כל בני המשפחה באופן היעיל ביותר. לכן, חשוב שבארונות האמבטיה יהיו כמה וכמה תאים, מדפים ומגירות, על מנת שניתן יהיה לסדר בהם בצורה קלה ונוחה את המגבות וכל מוצרי ההיגיינה של כל מי שגר בבית.

כאן המקום לציין שלשטח חדר האמבטיה ישנה חשיבות רבה בבחירת ארון האמבטיה. מאחר ומרבית חללי האמבטיה קטנים יחסית, יש לבחור ארון המציע פתרונות אחסון מקסימאליים. כיום ניתן למצוא ארונות אמבטיה עם מגירות, מדפים, דלתות פתיחה לצדדים ואף עם דלתות פתיחה כלפי מעלה.

בחירת כיור לארונות אמבטיה
כיור האמבטיה הוא כמובן רכיב חיוני בכל חדר אמבטיה. חשוב לדעת, חלק מארונות האמבטיה משמשים כבסיס להתאמת כיורים ומשטחים, ובחלק מהארונות הכיור מורכב כיחידה אינטגרלית הכוללת גם משטח שיש. כאן המקום לציין כי כשבוחרים בכיור מונח, מגוון האפשרויות שלנו רחב יותר וניתן לבחור כיורים מרובעים, עבים וצבעוניים, מה שמאפשר חופש בחירה מבחינה עיצובית, וליצירת חדר רחצה ייחודי יותר. חשוב וכדאי גם לבחור ברז מעוצב ובעל נוכחות לחדר האמבטיה, ולדאוג שהברז תואם לגובה הכיור וממוקם בצורה טובה ונוחה.

אהבתם? צרו קשר:

בחירת חומרי הגלם לארונות אמבטיה
לבחירת חומרי הגלם של ארונות האמבטיה ישנה חשיבות עליונה מאחר והם חייבים להיות עמידים למים, לחום וללחות. כיום ניצן למצוא מגוון גדול של חומרי גלם: גוף ארון העשוי מסנדוויץ´ וציפוי עשוי פורמייקה או פורניר, גוף ארון העשוי מעץ מתועש ופשוט כמו סיבית, גוף ארון דחוס ועמיד העשוי מ-MDF, גוף ארון מעץ מלא בגימור טבעי או בצביעה אפוקסית. כמובן שרצוי להתייעץ עם מומחים, על מנת לוודא שחומרי הגלם מתאימים באופן אופטימלי לחדר האמבטיה שלכם.

לסיכום, לפני שאתם בוחרים את ארון האמבטיה שלכם, יש לקבל כמה החלטות חשובות:

1. חום, לחות ורטיבות הם חלק בלתי נפרד מחדרי האמבטיה, לכן חובה לבחור בארונות אמבטיה העשויים מחומרים העמידים לחדרים רטובים.

2. בחרו ארונות אמבטיה מחברה ידועה היכולה להעניק לכם אחריות לתקופה ארוכה שתבטיח לכם שקט נפשי

3. בחרו את חיפוי הקירות לחדרי האמבטיה לפני בחירת הארונות, מאחר וחיפוי הקיר הוא קבוע והארונות הן נגזרת מהעיצוב שתבחרו.

4. מדדו את חלל חדר האמבטיה ובחרו את ארון האמבטיה שיכול להעניק לכם מקסימום אחסון בשטח הנתון.

5. השקעתם בארון? הקפידו להתאים את הפרזול לסוג הארון שבחרתם. זכרו, חשוב לא להתפשר בנושא הפרזול לחדרי האמבטיות מאחר וגם הפרזול חייב לעמוד בלחות, חום ורטיבות.

רוצים להכיר את העיצובים החדשים ביותר בעולם ארונות האמבטיה? היכנסו לאחד מסניפי חלמיש, ותוכלו להתרשם ממבחר גדול של ארונות אמבטיה, המעוצבים בסגנון מודרני, מרחפים מעל הרצפה או מונחים על הרצפה, והחשוב מכל - הארונות בסניפי חלמיש עשויים מחומרים העמידים בפני התנאים השוררים בחדר הרחצה, ובראשם לחות, רטיבות וחום.


אהבתם? צרו קשר: