חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
ריצוף

מה חדש בעולם אריחי הקרמיקה


חשבתם שראיתם כבר הכל? יש לנו מה לחדש לכם. עולם אריחי הקרמיקה וריצוף הקרמיקה ממשיך להתחדש, לחדש ולהפתיע ללא הפסקה. אין ספק כי מדובר בחדשות טובות לכל מי שחושב לעצב, לשפץ או לרענן את הבית. אז רגע לפי שאתם בוחרים את אריחי הקרמיקה לבית שלכם, שווה לקרוא את הכתבה הבאה, להתעדכן... ולהגיד כן לטרנדים העיצוביים החדשים.

מה חדש בעולם אריחי הקרמיקה ?
אריחי הקרמיקה הפכו כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מנראות ועיצוב הבית. למעשה, באמצעות אריחי הקרמיקה, ניתן כיום לשדרג באופן משמעותי כל חלל בבית, בין אם מדובר בחדר רחצה, מטבח, או כל קיר אחר. בתחום אריחי הקרמיקה ניתן להבחין היום במספר מגמות עיצוביות בולטות המביאות איתם חידושים מרתקים לבית:

שימוש באריחי קרמיקה מדוקקים- הכוונה לאריחי דקים במיוחד, שניתן להדביקם על אריחים קיימים לקבלת מראה עיצובי אחיד וייחודי. למרות עוביים הדק של אריחי הקרמיקה הם מצטיינים בעמידות גבוהה. יתרונות אריחי הקרמיקה המדוקקים הופכים אותם למבוקשים מאוד בחדרי האמבטיה והמטבחים.

אריחי קרמיקה דמוי בטון- המראה התעשייתי הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות ועושה מעבר משימוש רק במבנים תעשייתיים או מסחריים, לכיוון הבניה הפרטית, מדירות קבלן ועד בתים פרטיים. השימוש באריחים דמויי בטון בא לידי ביטוי גם בחיפוי רצפות ואף כחיפוי קירות הבית, המעניק להם מראה עוצמתי וייחודי. המראה המחוספס או כביכול לא מלוטש של אריחי הבטון או דמויי הבטון, הפך בשנים האחרונות לטרנד מוביל אצל אדריכלים ומעצבי פנים, האוהבים לעשות שימוש בחומר זה בעיצוב פנים וחוץ הבית. אריחי קרמיקה דמויי בטון משמשים לא פעם לחיפוי קיר מרכזי בחדר השינה או הסלון- קיר כוח, בשפת מעצבי הפנים.

אריחי קרמיקה באפקט תלת מימד (D3)- אריחי קרמיקה המיוצרים בשיטות חדשות, המצטיינים באפקט ויז'ואלי ייחודי באמצעות משחקי אור וצל או של צורות גיאומטריות. חיפוי הקיר באמצעות אריחי תלת מימד מקרמיקה, ניתנים ליישום בקירות שונים במרחב הבית: חדרי רחצה, מטבח, סלון ובחדרי השינה. בבתים רבים כיום ניתן אף לראות חיפוי קירות חיצוניים בעזרת אריחי קרמיקה ייחודים אלה.

אהבתם? צרו קשר:

ריצוף קרמיקה
צבעים חדשים, טקסטורות מרהיבות, חומרים העמידים יותר לנזקי שריטות, פגעי מזג אוויר ועוד... אין ספק שריצוף הקרמיקה מביא עמו חידושים רבים, המעניקים אינסוף פתרונות יצירתיים לריצוף פנים וחוץ הבית. בתחום ריצוף הקרמיקה, ניתן להבחין היום במספר מגמות עיצוביות בולטות:

1. שימוש באריחים גדולים במיוחד: תחשבו בגדול, תחשבו מעוצב. כיום, בזכות טכנולוגיות ייחודיות, ניתן לייצר ארחים בגדלים של 120 עד 300 ס"מ. שימוש באריחים גדולים במיוחד, מאפשר ליצור מראה קלאסי ואלגנטי, המעצים את חלל הבית ומקנה תחושה של בית מלון יוקרתי. טרנד עיצובי זה ניתן לראות כיום לא רק בבתי מלון או בחדרי אירוח ומרחבי מחיה משותפים של ווילות גדולות, אלא גם בדירות קבלן סטנדרטיות. אין ספק שמגמה עיצובית זו רק תלך ותתעצם בשנים הקרובות.

2. שימוש באריחי דמויי בטון ( הידועים גם בשם "בטון אדריכלי"): אריחי קרמיקה חזקים ועמידים במיוחד, היוצרים מראה מודרני לצד מראה תעשייתי, הן בתוך הבית והן מחוץ לבית.

3. שימוש בטקסטורות מיוחדות: ריצוף דמויי שיש, ריצוף דמויי עץ או אריחים דמויי בריקים. סביבת המגורים היום מאפשרת ליהנות מטקסטורות מרהיבות, עמידות וחזקות המאפשרות לדמיון שלכם (או של האדריכל, או מעצב הפנים שלכם), ללכת עד הסוף בכל מה שקשור לריצוף פנים או חוץ הבית שלכם. כאן המקום לציין, שכיום פתרונות ריצוף הקרמיקה החדשים מתאימים גם לשימוש והתקנה בחדרים הרטובים בבית, להלן חדרי הרחצה, והם עומדים בתקן של "אנטי סליפ" למניעת החלקה.

רוצים לראות במו עיניכם את החידושים האחרונים בעולם אריחי וריצוף הקרמיקה? היכנסו לסניפי חלמיש, ובואו לראות מקרוב מגוון עצום של דגמים, טקסטורות וצבעים, שלא ישאירו אתכם אדישים. אחרי הכל, אנחנו כאן, כדי להיות הראשונים לחדש לכם.


אהבתם? צרו קשר: