חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
אביזרי אמבטיה

אביזרים לאמבטיה


כל סטייליסטית יודעת שהופעה מושלמת מורכבת לא רק מבחירת פרטי לבוש אלא בעיקר מהתמקדות באקססוריז. שרשרת יפיפייה, עגילים עם נוכחות, שעון אלגנטי או תיק עם אמירה. כל אלה יכולים להפוך לוק "רגיל ובנאלי" להופעה בלתי נשכחת. התורה הזו רלבנטית לגבי עיצוב פנים בדיוק כפי שהיא רלבנטית לגבי עיצוב אופנה. בפרט ובמיוחד בעיצוב חדרי רחצה ואמבטיה.


אביזרים לאמבטיה הם האקססוריז שמשדרגים חדר רחצה. דרושה כאן בחירה מדויקת ואינטליגנטית של האביזרים השונים, תוך כדי זרימה מושלמת והתחקות אחר שפה עיצובית משותפת. לאור המגוון הרב הבחירה בין האביזרים היא מסע קסום ונהדר בקטלוגים מרגשים ומלאי השראה. אז מה הם אביזרים לאמבטיה ואיך כדאי לבחור אותם? על כך בקצרה ברשימה שלפניכם.

משפחות המוצרים שמאחורי המושג אביזרים לאמבטיה

ישנן משפחות מוצרים רבות אשר נכללות תחת המושגים כלים סניטריים או אביזרים לאמבטיה. בשלב ראשון ניתן לחלק את המוצרים בין הכרחיים למותרות. מוצרים הכרחיים יהיו ברזים, מזלפים, כלים סניטריים, סבוניות וכו'. פריטים שנוכחים בכל אמבטיה. לצדם, בקבוצה השנייה, יש לא מעט אלמנטים משלימים כמו מתלים למגבות, תמונות, מראות מעוצבות או מדפים קטנים.

הטיפ הראשון לבחירת אביזרים לאמבטיה או כלים סניטריים הוא שמירה על שפה עיצובית וזרימה בין האלמנטים. לדוגמה, אם החלטתם ללכת על סגנון ויקטוריאני-קלאסי עם זהב ופיתוחים, שמרו על קו אחיד בכל פינה בחדר הרחצה. זכרו שכאשר אנחנו מדברים על אביזרים לאמבטיה הדברים נכונים לא רק לאלמנטים הבולטים (כמו הברזים, המזלפים או מברשות השירותים). הבחירה היא גם בנקודות "נסתרות". ניתן היום להחליט אפילו על פריטים מעוצבים לנקודות מים או מטזי צד.

אהבתם? צרו קשר:


פונקציונאליות ודקורטיביות נפגשות

טיפ חשוב נוסף שמלווה כל תהליך עיצוב, ורלבנטי לבחירת כלים סניטריים או אביזרים לאמבטיה, הוא הקשר שבין הפונקציונאליות והדקורטיביות. אם תרצו, החיבור החמקמק בין האופי והיופי. חדר רחצה צריך להיות לא רק יפה אלא גם שימושי. למשל, אם חדר הרחצה עומד לשמש בעיקר את הילדים הקטנים שמתגוררים בבית, מומלץ לא לבחור באלמנטים עיצוביים עדינים אשר עלולים להיתלש או להישבר בקלות. דוגמה טובה נוספת היא בחירת מזלף (טוש) שלא מתאים לחלל הרחצה ולעוצמת זרם המים במקום.

אביזרים לאמבטיה או כלים סניטריים? לכו עם הדמיון שלכם

התפיסה לגבי עיצוב פנים בחללי הבית השתנתה לבלי היכר בשנים האחרונות. חדרים שנחשבו עד לא מזמן כבעלי משמעות פונקציונאלית בלבד (כמו המטבח או השירותים) שינו את אופיים מקצה לקצה. חדר האמבטיה מהווה בזכות המהפכה הזו את אחד המוקדים המרכזיים מבחינת עיצוב הבית.

ההשקעה בעיצוב חדרי רחצה הולידה מניפה רחבה של אביזרים לאמבטיהאשר משלימים את הלוק המושלם. ממש כמו בעיצוב אופנה וסטיילינג, הקסם טמון בפרטים הקטנים. כלומר, בבחירה מדויקת ונכונה של אקססוריז מעוצבים.

בעת בחירת אביזרים לאמבטיה אתם יכולים לזרום עם הדמיון והיצירתיות, אך זכרו כל הזמן לשמור על היבטים פונקציונאליים בסיסיים. הקפידו להתאים את עיצוב חדר האמבטיה לייעוד לפי המשתמשים העתידיים. זכרו שקירות חדר האמבטיה מחופים בקרמיקה ולאחר התקנת אביזרים מסוימים לא יהיה ניתן להחליף את האלמנטים מבלי להתקין אריחים חדשים במקום האריחים הנקובים (שלא כמו בתיקוני צבע בקירות רגילים). כמו כן, חדר האמבטיה הוא אזור שחייב להתמודד עם תנאי לחות ורטיבות. חשוב אם כן לבחור אביזרים איכותיים בעלי אורך חיים רב.

אל תחששו לשלב פריטים מעניינים נוספים כמו מדפונים, קופסאות מעוצבות, נרות, פרחים, מדבקות קיר, ציורים, תמונות ועוד. מנגד, אל תציפו את חדר האמבטיה ושמרו על הכלל של "יותר זה פחות". שיהיה לכם עיצוב מוצלח.


אהבתם? צרו קשר: