חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
ריצוף

זה רק נראה כמו פרקט


אריחי הגרניט פורצלן נחשבים לאחד החיפויים הפופולריים בישראל, בשנים האחרונות צמח טרנד חדש בתחום – אריחי פורצלן שמחקים את המראה של חומרים שונים כמו עץ, בטון, טקסטיל, שיש ועוד.


אריחי הגרניט פורצלן נחשבים לאחד החיפויים הפופולריים בישראל, בשנים האחרונות צמח טרנד חדש בתחום – אריחי פורצלן שמחקים את המראה של חומרים שונים כמו עץ, בטון, טקסטיל, שיש ועוד.

אופן הייצור של אריחי הפורצלן מאפשר להם לקבל את המראה, הגוון והטקסטורה של חומרים שונים וכך ניתן ליצור שילוב מיטבי בין עמידות ופונקציונליות שמזוהים עם הפורצלן, לבין אסתטיקה מיוחדת, שעד לא מזמן אפיינה רק את החומרים הטבעיים.

אריחי הפורצלן הם למעשה אריחי קרמיקה שנוצרים באופן מעובד ותעשייתי. הפורצלן עשוי מחרסינה הנדחסת בטמפרטורות גבוהות במיוחד ולאחר מכן מצופה בחומרים ובצבעים שמקנים לאריח מרקם, צבע ועמידות. אופן הייצור של האריחים וחידושים טכנולוגיים חדשים, מאפשרים יצירת מגוון אדיר של צבעים וטקסטורות וכן הביאו לפיתוח יכולת חיקוי המרקמים של חומרים טבעיים כמו עץ, שיש, אבן טבעית, בטון ועוד.

כל הסיבות לבחור בגרניט פורצלן
לאריחי הפורצלן יתרונות רבים, שהפכו אותם לאחד החומרים הנפוצים ביותר לריצוף לבית ולחיפוי. לאריחים אלו עמידות גבוהה במיוחד בפני ספיגה ושחיקה, הכתמים עליהם כמעט ואינם נראים ובניגוד לחומרים אחרים, הדורשים תחזוקה וטיפולים מיוחדים על ידי בעלי מקצוע באופן קבוע, התחזוקה שלהם קלה ואינה דורשת השקעה מיוחדת. כמו כן המגוון הרחב של המרקמים והגוונים מאפשר לכל אחד למצוא בין אריחי הפורצלן את הסוג המתאים לסגנון העיצובי האהוב עליו.


היתרונות של גרניט פורצלן

  • עמידות גבוהה בפני ספיגה ושחיקה

  • כתמים על האריחים כמעט שלא נראים

  • התחזוקה קלה ולא דורשת השקעה מיותרת

  • קיים מגוון רחב של מרקמים שלא תמיד ניתן למצוא בחומרים אחרים

אריחי הפורצלן המדמים חומרים טבעיים שונים, הפכו לנפוצים מאוד בזכות העובדה שמדובר במוצר אחד שמשלב בין היתרונות והשימושיות הנוחה בפורצלן יחד עם היתרונות הויזואליים של החומרים הטבעיים, כך שהאחד לא בא על חשבון השני. חיפוי קירות ורצפות הבית בחומרים טבעיים יוצר אמנם מראה נעים ומרשים, אך לרוב מדובר בהוצאה כספית גבוהה מאוד ובהשקעה מתמדת של תחזוקת החיפוי ושימורו. בעזרת בחירה בפורצלן במראה שיש או פרקט ניתן ליהנות מהמראה הטבעי והחמים של חומרים טבעיים שונים, תוך שימוש בחומר עמיד, חזק וקל לתחזוקה. בחלמיש מבינים את היתרון הגדול שבמוצרים הללו ולכן מציעים בפניכם אפשרויות רבות של אריחי פורצלן דמויי חומרים טבעיים:

אריחי פורצלן דמויי עץ -אריחים אלו, לעומת שימוש בעץ הטבעי, קלים מאוד לתחזוקה, עמידים למים ולנזקי מזג האוויר ולכן מתאימים לחיפוי פנים, חללים רטובים וכן כחיפוי חוץ. האריחים משלבים את הגוונים והטקסטורה של העץ הטבעי וכך מעניקים לחלל את תחושת החמימות והאלגנטיות שבעבר היו מנת חלקן של קורות עץ טבעי בלבד.

אהבתם? צרו קשר:אריחי פורצלן דמויי שיש - האווירה היוקרתית והמראה המרשים של חיפוי שיש יכולים כעת להשתלב בכל חלל, בעזרת אריחי פורצלן דמויי השיש. אריחים אלו יעניקו לחלל את המראה הקלאסי של השיש, אך בניגוד לחומר הטבעי, שהוא בעייתי מבחינת התנהלות חיי היומיום, האריחים קלים לניקוי ותחזוקתם פשוטה.

אריחי פורצלן דמויי בטון - השימוש בבטון לחיפויי פנים הפך לנפוץ מאוד בזכות הטקסטורה המעניינת של החומר והמראה המודרני שהוא יוצר בחלל. כעת ניתן לשלב את המראה הזה בקלות בחללי הבית בעזרת אריחי פורצלן דמויי בטון בגדלים ובגימורים שונים, המחקים את המראה המקורי של הבטון.


קישורים:
פורצלן דמוי פרקט - דף המוצרים


אהבתם? צרו קשר: