חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
מתחם האח הגדול

חלמיש בבית האח הגדול


השנה תוכלו לפגוש את מיטב הקולקציות של חלמיש בבית האח הגדול. מה בדיוק עשינו שם בכתבה שלפניכם


זהו הבית המצולם ביותר במדינה, בעונה השישית, בה מהווה העולם הטלוויזיוני המפוקסל קונספט עיצובי. קוביות ופיקסלים יחד עם צבעוניות מגוונת יצרו קונספט אחיד לכל החללים, שבא לידי ביטוי באופן שונה בכל חדר. חלמיש לקחה חלק בעיצוב חללים שונים בבית ושמחה לסייע בהגשמת הקונספט הייחודי והיצירתי של האדריכל מיכאל ששון והמעצבת דולה אדיר

בריכה בכל צבעי הקשת
אלמנט מהותי בעיצוב הבית היה השטח החיצוני שכולל בריכה, הבנויה כאסופה של קוביות בגבהים שונים, ג'קוזי, אלמנטים קובייתיים המקשטים את הקירות החיצוניים ואפילו צמחייה מרובעת. הקונספט לעיצוב וחיפוי הבריכה היה יצירת בריכה בכל צבעי הקשת, מהצבע הכחול הקלאסי ועד צבע אדום עז, כדי ליצור מראה קיצי ומגוון. מדובר בפרט מאתגר ובלתי שגרתי בגלל העובדה שהפסיפס, המחפה את חלל הבריכה, מגיע ברשתות מוכנות מראש עם גוון אחיד. חלמיש התגייסה למשימה ולאחר עיצוב מדוקדק של מיכאל ששון בהתאם לקטלוג צבעים קיים, הוזמנו 12 רשתות בייצור מיוחד מספרד, שיוצרות מעבר מדורג והרמוני בין הגוונים השונים.

אהבתם? צרו קשר:


אריחים א-סימטריים
קונספט הפיקסלים ורשת הקוביות בא לידי ביטוי גם בחדרי הרחצה, במקרה זה החלוקה לריבועים גדולה יותר בכדי ליצור מראה גדול ורחב לחלל שעוצב בגווני כתום, שחור ואפור. כדי ליצור את החלוקה לפיקסלים בחיפוי הקירות נבחרו אריחים מהקולקציה הדקה של חלמיש, אריחים גדולים בעובי של 3.5 מ"מ בלבד. את האריחים הדקים ניתן היה לחתוך בקלות בשטח למידות שונות וכך ליצור מראה מעניין וא-סימטרי. בין האריחים מפרידים פרופילים דקים בצבע כתום, המדגישים את החלוקה. גודל האריחים והשימוש באריחים דקים הובילו לכך שקיימים מעט חיבורים בין אריח אחד לאחר, כך שהתוצאה המתקבלת היא של חלל גדול, נקי ומודרני.

בית שמורכב מקווים ישרים
הקונספט הקובייתי שהגדיר את עיצוב הבית דרש התאמה של כל האלמנטים בבית לקו העיצובי, בו אין קווים מעוגלים וכל הפריטים צריכים להתאים לעולם של קוביות וקווים ישרים. כאן היה צורך בחשיבה יצירתית גם מצד חלמיש, שעזרה למתכננים למצוא את המוצרים המתאימים ביותר לקונספט ולצבעוניות של החללים. בין הפריטים נבחר כיור מלבני מסדרת OPEN BOX של מותג BONGIO, ששולב בחדר הרחצה. הכיור עוצב על ידי האדריכל האיטלקי Mario Bongio והוא עשוי מקוריאן בגווני שחור ולבן. הכיור הגיע כיחידה אינטגרלית שכוללת כיור ומשטח, והותאמו לו ברזים שחורים בקווים ישרים, היוצאים מתוך היחידה ומשלימים את העיצוב הנקי. את הצבעוניות הקיימת בחדר הרחצה משלימים אינטרפוץ וראש טוש בצבע שחור. גם עבור שאר חללי הבית הותאמו הברזים לקונספט המקומי של כל חדר, כאשר במטבח נבחר ברז לבן נשלף של חברת BONGIO המותאם לגווני הפסטל של החלל, ועבור המקלחון החיצוני הותאם ברז טרמוסטטי ייחודי, המשלב ראש טוש ומזלף ידני בצבע ניקל, גם הוא של חברת BONGIO .


אהבתם? צרו קשר: