חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
חדרי אמבטיה

כיורים לאמבטיה


כיורים לאמבטיה הם מזמן לא עוד כיורים בנאליים ופשוטים. כיום, כאשר אתם בוחרים כיור לאמבטיה, אתם עומדים בפני מבחר עוצר נשימה של כיורים בשלל סגנונות, גדלים, צורות, טקסטורות, חומרי גלם ועיצובים. בקיצור, החוויה כולה שלכם


את מה שעבר בשנים האחרונות על עולם עיצוב חדרי האמבטיה אפשר להגדיר בתור מהפכה של ממש. ואכן, נדמה כי ימיו של חדר האמבטיה הפשוט, עם המרצפות המשעממות והכיורים הבנאליים, חלפו עברו להם. כיום, כאשר אתם מעצבים חדר אמבטיה, אתם עומדים בפני מניפה קסומה וייחודית של אפשרויות בכל אספקט ופרמטר. החל מהריצוף, דרך חיפויי הקירות, וכלה בארונות השירות והכיורים.

באשר לבחירת כיורים לאמבטיה, האופציות המגוונות שעומדות לרשותכם יכולות להפוך את חדר הרחצה שלכם למשהו אחר, חדשני, נוצץ ומיוחד. זאת, הן ברמת הפונקציונאליות והן ברמת הדקורטיביות. ההתפתחות המרשימה בעולם חדרי האמבטיה המעוצבים נובעת מתוך התפיסה ששוטפת בסערה את התחום והיא שחדר הרחצה הוא אחד המקומות החשובים בבית.

דהיינו, זהו לא רק חדר שבו כל אחד מדיירי הבית יבלה לפחות פעם או פעמיים ביום, אלא גם המקום שבו אתם נהנים מ"רגע עם עצמכם". בנוסף, המגוון העצום שממתין לכם בחנויות העיצוב השונות הופך את המושג "חדר אמבטיה מעוצב" לזמין גם עבור לקוחות בתקציבים משתנים. דהיינו, חדרי אמבטיה דקורטיביים, ובכללם כיורים מעוצבים, אינם עוד נחלתם של עתירי ממון בלבד.

אהבתם? צרו קשר:


דוגמאות לכיורים מעוצבים שישנו את חלל חדר הרחצה
בעבר, התקנת כיור לאמבטיה התמקדה בפונקציונאליות תוך כדי התפשרות על עיצוב בשל סוגיות כגון מחיר וחוסר מודעות. כעת, התמונה השתנתה לבלי היכר. כיורים מעוצבים זמינים עבורכם בשלל סגנונות, גדלים, טקסטורות, חומרי גלם ועוד. כמו כן, הטכנולוגיה שמאחורי הכיורים המעוצבים מאפשרת לכם ליהנות מאפשרויות נוספות כגון זרימת מים עוצמתית, ווסתי חום/קור מתקדמים, בטיחות לילדים וכדומה.

בין הכיורים הפופולאריים ביותר בענף ניתן לציין בראש ובראשונה את הכיורים המונחים. כיור מונח הוא כיור אשר איננו מותקן כחלק מארון השירות אלא מעוצב על גביו. כיורים מונחים יכולים להיות עגולים, מרובעים, דמויי פירמידה הפוכה, בעיצוב רטרו עדין או בקווים מודרניים-עדכניים. כיור מונח לאמבטיה מעניק לחדר הרחצה שפה עיצובית ייחודית. עם שילוב ברז מתאים, הוא יכול להפוך כל חלל לחדר מעוצב ברמה הגבוהה ביותר.

גם טכניקות ההתקנה של הכיורים התפתחו עד מאד. למשל, אתם יכולים להתקין כיורים שולחניים או כיורים חצי שולחניים על גבי משטח, או ללכת על כיור עומד. כיורים עומדים הם כיורים אשר ניצבים על רצפת חדר הרחצה ויתרונם טמון בתחושת היוקרה והסגנון שהם מעניקים לחלל בכללותו. כיור קיר עומד יכול להיות מותקן לבדו או בסמוך לארוניות שירות מתאימות. הכול, בהתאם למרחב המדובר ולקו העיצובי שמנחה אתכם. על פי רוב, כיורים עומדים הם אופציה עיצובית נפלאה לחדרי רחצה רחבי היקף (אך לא רק). כיורי קיר לאמבטיה מעוצבים לא אחת בתור פריט בודד בחלל החדר, ובכך הם מעשירים את החוויה במקום באופן נפלא.

שימו לב, גם במידה ואתם חסידי ה"סגנון הקלאסי", ומעוניינים ללכת על כיור מתחת למשטח, תוכלו לעשות זאת בכמה סגנונות שונים. לדוגמה, ניתן למצוא שלל כיורים אשר מותקנים מתחת למשטח וזמינים עבורכם בשורה ארוכה של צורות, גדלים ועיצובים. בקיצור, כיורים מעוצבים מזמן אינם עוד רק כיורי שירותים. הכיור הוא פריט עיצוב חשוב ביותר, ואפשר לומר שהדרך לחדר הרחצה המושלם מתחילה בבחירת כיור אלגנטי.
כיורים מונחים
כיור מונח לאמבטיה
כיורי קיר
כיור קיר עומד

כיור אמבטיה עליון
כיור אקרילי
כיורים אקרילים לאמבטיה
כיור צבעוני
כיורים צבעוניים
כיור חצי שולחני
כיורים חצי שולחניים
כיור קיר לאמבט
כיורי קיר לאמבטיה
כיורי מתכת
כיור מתחת למשטח
כיור שירותים
כיורי שרותים
כיורי זכוכית
כיור זכוכית

כיור קוריאון / אבן מלאכותית
 

חומרי גלם מגוונים
כפי שכבר ציינו, כיורים מעוצבים הם לא רק פריטים יפיפיים אלא הם מספקים גם אפקטיביות ופונקציונאליות. בין השאר, הכיורים נבדלים זה מזה גם בחומרי הגלם מהם הם עשויים. לרשותכם בחירה מבין מגוון סוגי כיורים כגון כיורים אקריליים לאמבטיה, כיור אמבטיה עליון, כיור זכוכית, כיור אבן, כיור קוריאון ועוד. אתם מוזמנים אפילו לסגנן את חוויית העיצוב עם מבחר כיורים צבעוניים (נהדר לחדרי ילדים אבל יכול להתאים גם לבתי עסק, מסעדות, חדר השינה של ההורים ועוד) או כיור שמוט שיוצא מהקווים ועושה זאת בחן.


אהבתם? צרו קשר: