חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
ריצוף

אריחים בטעם של פעם


הטעם של פעם, העיצוב והטכנולוגיה של ימינו. אריחי הקרמיקה המצוירים שמייבאת חלמיש מספרד, פותחים עולם חדש של אפשרויות לעיצוב ולשדרוג הבית, ומאפשרים למשפצים ולבונים לשלב בעיצוב החלל שלהם אמירה אישית. ליצירתיים בלבד


למרות שנדמה שעיצוב מודרני, נקי קווים וקר שולט במחוזות האדריכלות והעיצוב, ניכרת לאחרונה מגמה של שינוי בעולם זה. אדריכלים, מעצבי פנים ואנשי המכירות של חלמיש יודעים להצביע על שינוי באווירה ובבקשות של הלקוחות המגיעים לחברה ועל חזרה לכיוון עיצובי ישן ובעל ניחוח וינטג'.
דוגמא מצויינת למגמה החדשה היא העליה בביקוש אריחים מצוירים, ואריחים מעוטרים, שמשווים לבית את המראה של פעם ומהווים דרך יצירתית וחדשנית לשימוש באריחי קרמיקה במטבח, באמבטיה ובחללים הציבוריים. לאריחים המצוירים, שהופיעו לראשונה באירופה במאה ה-17, היסטוריה חוצת גבולות ויבשות. הם היו בשימוש בבניינים של ספרד והולנד ואפילו אצלנו, בתל אביב, שלטו בבתים בשנות העשרים של המאה הקודמת. היום נוכל לקבל את המראה של אז בגרסה חדשה ומודרנית. היתרון של האריחים החדשים הוא בעצם העובדה שהם עשויים בטכנולוגיה עכשווית ובעלי עמידות גבוהה לשחיקה ולפגעי מזג אוויר.

חברת חלמיש מייבאת לישראל אריחי קרמיקה מצוירים, שמגיעים בגווני ענתיקה ובגודל של עשרים על עשרים סנטימטרים. האריחים מיובאים מספרד ונמצאים בקטגוריית אריחים מצוירים.

אהבתם? צרו קשר:


הבחירה באריחי קרמיקה מצוירים לביתכם הופכת את חיפוי הקיר לבעל נופך עיצובי. זה כבר לא רק חיפוי אלא בחירה אמנותית של ממש. אריחי הקרמיקה המצוירים ישנו כל עיצוב, יהפכו אותו לבחירה האישית שלכם, ויעניקו לחלל ממד מזמין וחם.
עצם הבחירה באריחים שגודלם וצבעם שונה מאלה של האריחים הרגילים, תשדרג את מראהו של כל חלל שבו תבחרו לשבץ אותם ותעניק לו מראה אישי. השימוש במספר אריחים בודד במקומות שונים בבית, מובילה לכך שמדובר בעלות זולה יחסית שאינה מכבידה על תקציב השיפוץ.

יתרון נוסף של אריחי הקרמיקה המצוירים מופנה למשפצים מביננו, שלא מעוניינים להכנס להרפתקה גורפת אלא רק לחדש במעט את החלל. החלפת מספר אריחים במרצפות מצוירות תרענן את הבית, בין אם מדובר במטבח, במבואת הכניסה או בשטיח מצוייר שתיצרו בסלון. במקרה כזה, הקפידו להתאים את האריחים החדשים לאריחים הקיימים אצלכם ולהתחשב גם בגודלם וגם בגוון שלהם.

כמו ציור קיר

את אריחי הקרמיקה המצוירים ניתן ליישם גם על גבי קירות הבית, וליצור הפתעה. באופן טבעי, נמשכת העין באופן מיידי ואוטומטי אל עבר הציור שתצרו, בין אם הוא על הקיר או על הרצפה. אם החלטתם ליצור חיפוי קיר מעניין במטבח שלכם, מעל הכיריים לדוגמא, שימו לב לפרופורציות בין הגובה לרוחב הציור. תוכלו לתכנן ציור קיר יפה ומרשים בשטח שנוצר בין דלפק העבודה לארונות העליונים או לקולט האדים.
ציור הקיר שלכם לא משמש רק ליופי. יש לו יתרונות פרקטיים והוא מגן על הקיר מפני התזות שמן, לחות ושאריות אוכל.אהבתם? צרו קשר: