חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
חדרי אמבטיה

מלכת האמבטיה


האמבטיה של פעם הפכה לחדר הרחצה של היום. אמבטיות, אגניות, כיורים וברזים בשלל עיצובים וחומרים מאפשרים לבונים ולמשפצים כר רחב של אפשרויות לעיצוב החדר הרטוב של הבית. אז איך בוחרים?


האמבטיה של היום היא לא מה שהיה פעם. חדרי אמבטיה קיבלו מקום של כבוד וזכו לתשומת לבם של המעצבים המובילים בעולם. התוצאה היא מגוון גדול של אמבטיות וכיורים בעיצובים שונים, שמאפשרים לבונים ולמשפצים לתכנן חדרי אמבטיה מפנקים שישמשו כספא ביתית, חללים בו יוכלו להתרווח ולהירגע מתלאות היומיום.
בחלמיש תוכלו להתרשם מתצוגה גדולה במיוחד של כלים סניטריים ואביזרים משלימים, מתוכננים ומתאימים לכל סגנון עיצובי בו תבחרו ועל פי התקנים הטכנולוגים המתקדמים ביותר.
את חדר האמבטיה נהוג לעצב בהמשך לקו הסגנוני שבו עוצב הבית כולו – מודרני, קלאסי או כפרי.

אם הבית שלכם מעוצב בסגנון קלאסי, עם נגיעות של פריטי רהוט עתיקים, כדאי לכם לשקול לבחור באמבטיית פי סטנדינג בסגנון עתיק. בסרטים תקופתיים תוכלו לראות מגוון רחב של אמבטיות בסגנון זה, ניצבות במרכזו של חדר הרחצה, ומתהדרות ברגליים מעוצבות ומפורזלות. מי שחדר הרחצה שלו גדול מספיק, יוכל לשבץ אמבטיה כזו, שנוכחותה בחלל בולטת.

בחלמיש תמצאו אמבטיות פרי סטנדינג בעיצוב עתיק שעשויות מאקריל, חומר בעל עמידות גבוהה שמסייע גם בשימורה של טמפרטורת המים. מאקריל עשויות גם אמבטיות אחרות בעיצוב פרי סטנדינג, אמבטיות שניצבות במרכז החלל בעיצוב מודרני, בקווים ישרים או מעוגלים, או כאלה שמתאימות לפינות החדר.

אהבתם? צרו קשר:


מי שחדר הרחצה שלו קטן ממדים, יעדיף למקם בו מקלחת בחלמיש תוכלו למצוא אגניות בגדלים שונים, שממוקמות ברצפת המקלחון בכדי לנקז את המים. היום אפשר למצוא אגניות מעוצבות בשלל חומרים וסגנונות, שמאפשר להעניק התייחסות אסתטית גם לחלק הזה של חדר הרחצה.

חשיבותו של הכיור

הכיור, המשטח והברז שמוצמדים לו קובעים במידה רבה את המראה של חדר הרחצה. לכן מומלץ להתייחס לבחירה שלהם בכובד ראש. בחלמיש תהנו מחופש בחירה בין עשרות מודלים שונים, מעוצבים ומרשימים, במגוון גדלים, חומרים, צורות ואופני הנחה.

הכיורים של היום יוצאים מהקופסה, ופורצים את גבולות הגודל והחומר הסטנדרטים שהיו מקובלים בעבר. תוכלו לבחור בכיור כפול, כיור בעיצוב מלבני, כיור שמגיע עם משטח אינטגרלי, כיור אובאלי או שטוח ועוד ועוד. כדאי לזכור שבחירה של כיור לחדר הרחצה אין דינה כבחירתו לשירותי אורחים. התחשבו בגודל החדר ובמספר המשתמשים בו כשאתם מתלבטים לגבי כיור. כדי להקל על תהליך הבחירה, כדאי להכיר את המונחים השגורים בפי אנשי המכירות שלנו:

כיור שטוח – כיור שמגיע עם משטח אינטגרלי, או שהוא שקוע בגובה אפס עם המשטח הנבחר. אצלנו קיימים כיורים לאמבטיה עם משטחים אינטגרלים בעיצוב נקי קווים ובמבחר גדלים. לדוגמא, הכיור הגדול ביותר המגיע עם משטח הוא ברוחב 125 סנטימטרים. מי שמעוניין במשטח כל שני כיורים, יוכל ליהנות מגודל מקסימלי של 160 סנטימטרים. אם בחרתם בכיור נפרד מהמשטח, הקפידו לבחור ראשית את הכיור, ורק לאחר מכן את המשטח.

כיור מונח – כיור שמונח על גבי המשטח והדפנות שלו חשופות. במקרה כזה, חשוב מאוד לתכנן מראש את גובה הברז ואת גובה המשטח ולקחת בחשבון את גובה הכיור.

יש אצלנו גם כיורים תלויים מהקיר וכיורים לאמבטיה שניצבים כפריט רהוט נפרד, ומחייבים תכנון מוקדם מבחינת גודל החדר.

לכיורי החרס המסורתיים התווספו חומרים רבים, אצלנו תוכלו ליהנות מכיורים עשויים מאקריל, שיתרונו הגדול הוא התחזוקה הקלה שלו. את הכיורים של חלמיש אפשר לנקות בעזרת מגבונים לחים ואין צורך להשתמש בחומרי ניקוי חזקים.

יוצאים מהארון

כבר לא חייבים לפנות לנגר ולהזמין חתול בשק. ארונות אמבטיה הם פריט פונקציונלי בחדר הרחצה, וחשיבותם לא רק במקומות האחסון שהם מאפשרים אלא גם בתרומה שלהם למראה של החדר. חשוב להקפיד לבחור ארון שעשוי מחומרים שמתאימים לחדר רטוב, ועמידים בפני מים ולחות. בחלמיש קיים מגוון גדול של ארונות אמבטיה ביבוא אישי, בקווים נקיים, בעיצוב נוח שמאפשר תחזוקה קלה של הארון ושל הניקיון בחדר ובגוונים שמתאימים לחדר הרחצה.

אחרונה חביבה - האסלה

היום שולטות בכיפה אסלות תלויות שמחוברות לקיר ומאפשרות ניקיון קל של המשטח שתחתן. מי שמתגעגע לטעם של פעם, ימצא אצלנו גם מונובלוק. חשוב לבדוק לא רק את העיצוב של האסלה, אלא גם את נוחות השימוש בה.


קישורים:
האדריכל גיא פלד בוחר איתכם אמבטיה
שרון ארמר בוחרת איתכם כיור
האדריכל גיא פלד מדבר על אסלות תלויות ומונובלוק


אהבתם? צרו קשר: