חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
הקולקציה הדקה

הכי דקים שיש
לפני שנתיים השיקה חברת חלמיש מוצר שנחשב למילה האחרונה בתחום החיפוי והריצוף לבית, אריחי ריצוף שמיוצרים על ידי חברת Panaria האיטלקית. האריחים החדשים מגיעים במגוון גדלים – מטר על מטר, ומטר על שלושה מטרים.

אריח הפורצלן של Panaria אידאלי לשימוש בחללי פנים, יהיה השימוש בהם אשר יהיה. הוא נהדר לריצוף בתים, חללים ציבוריים ומסחריים. אפשר להניח אותו על הרצפה, כשכבה נוספת על אריחים קיימים. עוביו הדק של האריח, חמישה מילימטרים בלבד, מאפשר למשפצים לרצף את הבית ללא צורך בפירוק הריצוף הישן. אפשר להדביק את האריחים החדשים על הרצפה, ולהמנע משבירת קירות ורצפה ומניסור דלתות פנים.
את אריחי הפורצלן של Panaria אפשר להתקין גם כריצוף חדש, במקרה של בניה או החלפת צנרת בחלל קיים.

אהבתם? צרו קשר:חמישים גוונים של עיצוב פנים

קל מאוד ליישם את אריחי Panaria. גודלם וקלות משקלם הופכים אותם אידיאלים לחיפוי כל משטח, לא רק רצפה. באריחי Panaria ניתן להשתמש גם כמשטח מטבח, משטח של שולחן סלון או רהיטים אחרים. הגימור שלהם חלק ומושלם והחוזק שלהם הופך אותם עמידים בפני מכות, שריטות, מים, חומצה ופגעי מזג אוויר. הם זמינים במספר צבעים, לא דוהים, קלים לניקוי ולתחזוק.

אריחי הפורצלן הדקים של Panaria זמינים בחמישים גוונים שונים, שמסייעים לעיצוב פנים של החלל ולהתאמתו לכל סגנון בו תבחרו. האפשרויות הרבות מסייעות להתאים את גוון האריח לרהיטים הקיימים בבית, לסגנון העיצוב ולגימור שלהם. חמישים אפשרויות הגימור שלהם מסייעות בהתאמתם של האריחים לכל סוג של מבנה, פשוט או מורכב, מודרני או עתיק ומיועד לשימור.

האיכות של אריחי Panaria טמונה בהיסטוריה שלהם, בכמה שנות מחקר ומבדקים, במהלכן התרגשו הממציאים מהאפשרות לייצר את אריח הקרמיקה הגדול והדק ביותר שיש. במהלך השנים ניתן דגש גם להיבט האקולוגי בתהליך הייצור והשימוש באריחים.

אריחי Panaria עשויים מחומרים ממוחזרים ומיוצרים בתהליך בו נעשה שימוש מבוקר באנרגיה ובכמות מים מינימלית. צעדים אלה מפחיתים את הנזק הנגרם לסביבה בתהליך הייצור, בכשליש לעומת הנזק הנגרם לסביבה בתהליך ייצור של אריח קרמי.


קישורים:
לקולקציה הדקה


אהבתם? צרו קשר: