חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
ריצוף

מרצפים את החוץ


בחירת הריצוף לא מסתכמת בפנים הבית. לכל בית יש היום מרפסת או גינה וגם עבורם צריך לבחור את האריחים המתאימים. המבחר רחב ושאלת התחזוקה והפרקטיות רלבנטיות יותר מתמיד. בחלמיש תמצאו אפשרויות רבות וגם להיט אחד חדש – אריחי פורצלן דמויי עץ


בחירת הריצוף לבית היא החלטה קשה ומשמעותית. קשה עוד יותר הבחירה בריצוף לחוץ. שאלות בנוגע לעיצוב הבית, למחיר ולתחזוקה הנדרשת, ניצבות גם בפני מי שצריך לרצף את חוץ הבית – חצר, גג או מרפסת דירה. תוכלו למצוא סוגים שונים של אריחים במראות ובסגנונות עיצוב שונים. כאשר אתם עומדים בפני החלטה בנוגע לריצוף החוץ, כדאי להתחשב במספר גורמים. שאלו את עצמכם מה עתיד לקרות בחוץ ואיזה סוג של פעילויות אמורות להיות בו: האם יוקדש חלק מהשטח לטובת משחקים עבור ילדים צעירים, האם יש בריכה, מה גודלו של המרחב הנדרש לאירוח ועוד. לאחר שתדעו למה מיועד השטח, תוכלו לתכנן חלוקה נכונה שלו לאזורים ולמקם בהם את סוגי הפעילות.
השלב הבא הוא החלטה לגבי המראה של החוץ. האריח שתבחרו יקבע במידה רבה את המראה של החוץ שלכם וישפיע גם על סגנון הגינון והרהיטים שתבחרו. מקובל להמשיך בחוץ את הסגנון העיצובי ששולט בפנים הבית. אפשר לבחור באותו סוג אריח ולהקפיד על גימור שונה שמתאים לתנאי החוץ ולפגעי מזג האוויר, או לבחור באריחים שונים לחלוטין, שמתאימים לסגנון העיצובי ששולט בפנים הבית, ולפעמים אף לבחור בבחירות אמיצות כמו אריחים מצוירים
עולם שלם של אפשרויות

בחלמיש תוכלו לבחור בין מספר אפשרויות שמתאימות ל
ריצוף חוץ, ושעונות על דרישות הבטיחות הנדרשות ועל רמת תחזוקה נוחה וקלה, שמשמרת את הריצוף בצורה יפה ולאורך זמן.

ריצוף פורצלן דמוי אבן – אריחי פורצלן שמדמים מראה של אבן טבעית, ומגיעים בסוגי גמר ובליטושים שונים. בחלמיש תוכלו להתלבט בין אריחים דמויי שיש קררה אריחים שנראים כמו אבן קרמה מרפיל או אבן צפחה. תוכלו גם לבחור בין סוגי גימור שונים - מט או מבריק, מלוטש או מחוספס. המידות הקיימות במלאי: 30 על 30 סנטימטרים, 60 על 120 סנטימטרים, 45 על 90 סנטימטרים ואריחים בגודל 60 על 60 סנטימטרים.
אצלנו תהנו מאפשרות לרצף את החוץ שלכם באריחי פורצלן דמוי אבן שמגיעים במידות שונות, ויוצרים מראה טבעי ומחוספס לשטח החוץ של הבית.

אהבתם? צרו קשר:


ריצוף טרקוטה – אריחים מיוחדים ומיועדים לשימוש חוץ, שמדמים אבן טרקוטה.

קרמיקה נגד החלקה – אריחים אלה מתאימים גם לריצוף פנים הבית, והם בטיחותיים במיוחד באזורים הרטובים כמו חדר הרחצה. אנו ממליצים עליהם למי שבביתו יש תינוקות וילדים קטנים, שעושים את צעדיהם הראשונים. אריחי הקרמיקה המיוחדים נגד החלקה מתאימים מאוד גם כריצוף חוץ סביב בריכות ובגינות.

פורצלן דמוי פרקט - אנשים רבים מבקשים לרצף את הגינה או המרפסת בדק עץ טבעי, אולם נרתעים מעלויות ההתקנה ומהצורך לבצע תחזוקה שוטפת. לאחרונה החלה חלמיש לייבא פורצלן דמוי עץ, שכבש במהירות את תחום ריצוף החוץ. הפורצלן דמוי העץ הינו חומר קל מאוד לתחזוקה ועמיד במיוחד למים ולפגעי מזג האוויר. עכשיו הוא גם נראה כמו עץ ומעניק את תחושת החמימות והאלגנטיות, שהיו שמורות עד עתה לקורות העץ הטבעי.

המראה של האריחים החדשים מדמה את המקור בצורה מדוייקת, עד כי אנשים רבים בוחרים לרצף גם את פנים הבית באריחים אלה, במקום פרקט.


קישורים:
האדריכל יבגני צולך מדבר על האפשרויות השונות בחוץ


אהבתם? צרו קשר: