חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
ברזים

ככה מעצבים ברזים לאמבטיה


חברת בונג'יו האיטלקית הפכה זה מכבר לשם דבר בעיצוב מוצרים לחדרי האמבטיה. עיצוב פורץ דרך, מחקר בלתי מתפשר ותהליך ייצור איכותי וקפדני הובילו אותה להתברג בראש רשימת היצרנים באיטליה


את המפעל המשפחתי לייצור ברזים לאמבטיה ולמטבח, שהפך שם נרדף לעיצוב חדרי אמבטיה אלגנטיים ובעלי אישיות, הקימה משפחת בונג'יו בשנת 1936. מיומה הראשון מייצרת החברה ברזים בסטנדרט גבוה מבחינה טכנית ומבחינה פונקציונלית, תוך מתן דגש לעיצוב ולאיכות.

ברזים לאמבטיה שמיוצרים בבונג'יו עשויים מיציקת ברזל מלאה. מי שיגיע לאולם התצוגה של חלמיש ויחזיק בידו את אחד הברזים של החברה, ירגיש את משקלו ויבין מיד את ההבדל בין ברזי היציקה של בונג'יו, שלא מתקלפים ולא מחלידים, לבין מוצרים אחרים.

המקצוענות, המקצועיות והעיצוב המתקדם הובילו למיצובה של החברה במקום גבוה בשוק העולמי, ולכך שהיא נהנית ממוניטין של שיא הטעם והאלגנטיות האיטלקיים. 60% מקו היצור של המפעל, לכן, מוקדשים לייצור מוצרים הנמכרים בשוק העולמי.

את ההצלחה של החברה מייחסים העומדים בראשה לעמידה בסטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות, לרעיונות היצירתיים ולשיתוף הפעולה הפורה עם שורה של מעצבים מובילים. בסיור שערכו לאחרונה מנהלי המכירות של חלמיש במפעל החברה, הם נדהמו לראות את תהליכי בקרת האיכות שעובר כל מוצר. "כל מוצר עובר תהליך בקרה קפדני לפני שהוא נשלח למכון התקנים. כל ברז נבדק בלחץ אוויר ומים. לאחר מכן עובר המוצר לניקוי ידני שאורך שעה. מעולם לא ראינו תהליך בקרת איכות כל כך יסודי". סיפרו כשחזרו. תהליכי הבקרה הקפדניים ושיטת עבודה המבוססת על איכות, אמינות ושירות הם הסיבה שבונג'יו מעניקה עשר שנות אחריות לכל מוצריה. כל מוצר מסומן בהולוגרמת בטחון מיוחדת שמבטיחה את האותנטיות שלו. בכל אריזה תמצאו תעודת אחריות לעשר שנים, תעודת בקרת איכות שמנפיק המפעל והוראות הרכבה.

אהבתם? צרו קשר:


לא רק איכות ועיצוב מאפיינים את הברזים של בונג'יו. בשנים האחרונות מקדישה החברה מאמצים רבים ותשומת לב לנושא החיסכון בצריכת מים. בתקופתנו, בה הפכו מים למשאב יקר, מקדמת בונג'יו את הקמפיין "אני אוהב מים – I love water", במטרה לעורר מודעות ולקדם את תרבות צריכת המים החסכונית. החל משנת 2008 כל הברזים לאמבטיה המיוצרים בחברה מסופקים לצרכן עם חסכמים.

סימן הכר נוסף של בונג'יו הוא הקו העיצובי החדשני והנקי שמאפיין את מוצרי החברה. תרבות, מחקר ועיצוב מובילים את צוות החברה ליצירת מוצרים שתורמים לתחושת רוגע והנאה בחדר האמבטיה, ומסייעים לרוכש אותם להקדיש זמן לגופו ולנפשו. איטליה הפכה זה מכבר לשם נרדף לעיצוב ולטעם טוב, אולם גם בין המוצרים המעוצבים ומיוצרים בה, בולטים הברזים של בונג'יו לטובה. בשנת 2002 קיבל "Moon", שעוצב על ידי אדריכל מרקו פולטי (Marco Poletti), את פרס ADI לעיצוב לשנת 2002. הפרס ניתן מטעם האגודה לעיצוב תעשייתי (Industrial Design Association), שבוחרת אחת לשנה את המוצר הטוב ביותר שעוצב באיטליה. בקווי הייצור החדשים בולטות סדרות שמעוטרות באבני סברובסקי או בזכוכית מוראנו בצבעים שונים. החיבור של מוצרי החברה למתרחש בשטח והעובדה שהיא אינה קופאת על שמריה, הוא סיבה נוספת להצלחה הגדולה ולפופולריות הרבה לה זוכים מוצריה.


קישורים:
ציפי דוד מדברת על הברזים המעוצבים של Bongio


אהבתם? צרו קשר: