חלמיש מיטב המותגים לעיצוב הבית
03-5784070
  1. חלמיש >
  2. חיפוי קירות >
  3. חיפוי קירות וינטג'

אריחי וינטז'

חיפוי קירות וינטג' ממגוון סוגים ותקופות- חיפוי שנות השבעים, שנות ה 60 ואף בסגנון שנות ה-50 חדרי אמבטיה בסגנון פרובנס ועוד.

חיפוי קירות וינטג' ממגוון סוגים ותקופות- חיפוי שנות השבעים, שנות ה 60 ואף בסגנון שנות ה-50 חדרי אמבטיה בסגנון פרובנס ועוד.
*** קטגוריה זו נועדה לתת מענה לחובבי וינטג', שרוצים להתנתק מהשגרה הרגילה של היומיום, ולחזור הביתה בסוף היום, לאווירה אחרת מתקופה אחרת, וללכת לישון ולהתעורר בשנה אחרת.
אנחנו כאן בשבילכם, עם אריחי קרמיקה וינטג', ממגוון סדרות. סדרת טוסקנה מכילה את הדוגמאות הנועזות וה'מתגרות' של חיפוי שנות ה70 וה 80, כמו דקור מכוניות ודקור ויטראז צבעוני. כאן, אנו שומרים על האיזון בין נועזות לסולידיות, ומכניסים לבית אמירה שקצת מאתגרת את ה'רגילות' שמאפיינת את רוב הבתים. סדרת mix stone מאפשרת לשלב בין אריחים חלקים למאויירים, עם שלל דוגמאות הקורצות לעיצוב הכפרי הפשוט. יש גם דוגמאות המכילות את הגירסא הפשוטה יותר של ה'קלאידיסקופ' המורכב, הנמצא במבנים היסטוריים במזרח התיכון. למי שמאוהבים במראה ההיסטורי, ניתן להזמין אריחי קיר בסגנון עתיק, המחזירים אותך לעבר. חיפוי משולב עם אלמנטים משווים לבית קריצה למראה הקלאסי-יווני, והוא מתאים לבתים שבהם הגוונים השולטים הם קרם וחרדל. סדרת Castello כוללת סוגי דקור ענתיקה שונים, שכוללים דוגמאות צבעוניות, וגם דוגמאות בעלות צבע אחד, למי שמעדיף מראה יותר 'אחיד' בבית- כמו דקור תבליט מעורב ירוק, או דקור תבליט מעורב בורדו. ולבסוף, סדרת ה- Old stone משווה לבית את הסגנון הרומנטי והעתיק, עם גווניו העדינים והעל- זמניים, דמויי האבן: אפור, קרם, חרדל, וצהוב. ניתן להזמין את האריחים במגוון צבעים, דגמים וגדלים.חיפוי קירות וינטג': סדרת Toscana סדרת Toscana   חיפוי קירות וינטג': סדרת Mix Stone סדרת Mix Stone   חיפוי קירות וינטג': סדרת old stone סדרת old stone   חיפוי קירות וינטג': אריחי קיר בסגנון עתיק אריחי קיר בסגנון עתיק  
חיפוי קירות וינטג': חיפוי משולב עם אלמנטים חיפוי משולב עם אלמנטים   חיפוי קירות וינטג': סדרת Castello סדרת Castello  


קטגוריות
מועדון האדריכלים חלמיש ב Mypen קידום בגוגל חיפוי קירות פנים ריצוף לבית כלים סניטריים חדרי אמבטיה עיצוב הבית
צור קשר שעות פעילות כיצד להגיע אודות החברה
רח' לח"י 31 א.ת. בני-ברק 31, טל: 03-5784070, פקס: 03-5784080
Copyright © 2013 halamish.com. All rights reserved